Angel Enigma - sedící, neúmyslně flirtující a dávnou symboliku oběvující

12. února 2011 v 19:53 | Angel Enigma |  About Diamond-People
Zdravím mé milé čtenáře!
Sedím pevně usazena v hotelovém lobbíku a za oknem se začíná stmívat. Bohužel, internet zde není tak pevný jako moje přesvědčení donutit ho fungovat, což mi zdatně znemožňuje hrát Ragnarok, protože ujet onlinové RPGčko na 2Mb/s je věřte mi vážně o nervy.
Za hory za doly, mé zlaté kabely, zítra už jedu.
Bohužel, nutnost v rámci internetu opustit noru sebou přináší i nechtěné důsledky, jako například setkání s lidmi druhého druhu - ehm...lidmi?
Zde nastává otázka etického kodexu - je věrohodná kopie Justina Biebera opravdu povaovatelná za plnohodnotného člověka, nebo fakt, že je doprovázena další identickou kopií - říkejme jim Justin-Beta a Justin-Gama - z ní činní pouhý výtvor zákeřného genetika "Poop-music" ve spojením s nehorázně neetickou laboratoří zvanou MTV? Toť otázka. Nicméně na rozdíl od miláčka davů a prokletí lidí se vkusem, Justinové Beta a Gama mají, bohužel, evidentně zájem o opačné pohlaví. A výběr mezi stokilovou recepční, zasnoubenou slečnou s přítelem a do laptpu zabranou Angel Enigmou padl bohužel na mě. Mezi námi, nechápu to.
V roláku, na kterém se podepsala dopolední pizza i odpolední špagety (promiňte, už jste se někdy podívali jak vypadáte když se snažíte naobědvat se v  3000km za větru o rychlosti 15km/h?), s na rychlo vytvořeným culíkem, pekelným šklebem určeným místnímu mizernému routeru a bez makeupu - je mi líto, ale do -15° ještě takovou rtěnku, aby vám nezalepila pusu, nevymysleli - na mě musí být opravu dokonalý pohled.
Přesně pro tento pohled stálo za to jít si oběma klonům dokonce pětkrát. Na šesté obchůzce neudržím pokerface a začnu se smát. Abych zamezila dalším pokusům, mimoděk přehodím oprstýnkovanou levačku přes monitor. Oběma klonům zmrzne falešný úsměv a odsunpu se pryč. Drobný prstýnek od Wolf, který nosím protože se hodí skoro ke všemu, zabral jako 100% defense. Adieu, amigos. Nebo Tschüs, či co jste to byli za národnost, prostě nazdar bazar. V baru naproti jsem potkala mladou kopii Paris Hilton v doprovodu sekundantky Hannah Montany, tak ať si užijou. Přece jen, druhy by se míchat neměly, ne? A nastává další etická otázka - bude dítě klonu s klonem plnohodnotným člověkem?
Vzásadě, to je jedno. Musím najít, kde se tady otevírá okno, jejich kolínská ne a ne vyvanout. Já si sakra lak na vlasy taky stříkám ve větratelných místnostech bez lidí, nemůžou být od té dobroty také oni?
Tak já letím, než se zadusím. Mějte se, neklonujte se a pamatujte
Forgive your enemies, but never forget their names.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!