Co má společného Jezinka a Opinel?

14. února 2011 v 22:04 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Ano, drazí čtenáři, je tu další článek z cyklu o Jezince. Většina z vás ji asi zná. V nadpisu se ovšem vyskytl ještě jakýsi Opinel. Nejedná se o člověka, ale o francouzský armádní nůž s velmi charakteristickou pojistkou. Mezi námi, je to pěkně ostrá kudla.

A tady se dostáváme k jádru pudla. Co že to mají společného? oba jsou sakramentsky nabroušení. U Opinelu jsem si to zkusila na vlastní kůži, když jsem si jí na palci prořízla při krájení cibule (ve vysoké nadmořské výšce teče i z malé rány krve jak z vola). U Jezinky jsem to ještě nezažila přímo na vlastní kůži, ale již mnohokrát jsem byla svědkem vyhrocených situací, ve kterých vystupovala coby agresor. Řekněme, že to děvče se trochu vymklo kontrole. Jediné čemu se snad ještě nevymkla je její sebekontrola, ale tam je zase otázka jak moc se tomu dá věřit.

Nechci aby to vyznělo, jako že se dnes stalo něco strašného. To vůbec ne. Spíš se snažím poukázat na to, že zatím co zbytek třídy se probral a začali trochu fungovat, Jezinka se propadla ještě o něco málo hloub do strašlivého bahna svých záporných vlastností.

Většina holek, když s někým začne chodit, zkrásní, uklidní se a začne se chovat více méně vyrovnaně. Jezinka, bohužel, je pravý opak. Co se s tím svým poznali, něco jí děsně žere a ona si to nepřizná. neříkám, že je to jeho chyba. Taky za to mohou zodpovídat nekončící taneční tréninky nebo škola. Příčinou mohu být klidně i já. Mám občas také špatné období, tak jsem to schopná pochopit, ale mě to místy i přejde. Jezinka má špatné období posledního půl roku a občas má v tom špatném období ještě horší období.

Ale co, že ano. Někdo s ní vydrže musí a ten kluk toho asi schopný nebude. Jednou jsem se do toho navezla, tak se s tím vyrovnám a nějak to překousnu. Při nejhorším překousnu jí v pase. Alespoň by byl klid. Od ní, a následně i ode mě. Některé jedovaté potvory totiž koušou i po smrti a já mám neblahé tušení, že by to mohl být její případ.

Kdykoli je život jako stavebnice, můžete obětovat dámu. (R. Fulghum)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!