Den ve znaku hyperaktivity-už mi kafe nedávejte!

28. února 2011 v 15:52 | Silverstorm


Tak tu mám další super novinky z Lairu. Dnes jsem totiž zjišťovala, co to udělá, když si po ránu dám místo čaje kafe. Výsledek je více než očekávatelný. Jsem hyperaktivní, otravná, vlezlá a nedokážu se přestat usmívat.

Když jsem Jéje s úsměven řekla: "Jo tobě blokli phone!", Poorgirl odvětila, že asi brzo budu flegmatik s rozbitým ksichtem. No, tak budu. Nejsem nijak dvakrát sympatická osoba, takže se divím, že se mi něco takového ještě nestalo. Nicméně to není všechno, co jsem se dnes na Lairu dozvěděla nového. Jezinka se rozešla s přítelem. Já se divím, že to s ní opravdu vydržel takhle dlouho. Na druhou stranu, ano už se zřejmě smířila s tím co jsem jí udělala a o dějepise jsme se docela normálně bavili.

J: Co je to jezdecká pečeť?
S: Tu může panovník použít, jen když sedí na koni.

A podívejte se doma jak vypadá erb Vítkovců.
S: Jo Vítkovci! Tak to nemusim.
J: No jo no, já zas umim jiný věci, který nikdy nepoužiju.

Tedy není úplně příjemná, ale to nebyla nikdy, že. Hlavní je, že konflikt odezněl a že už mě nechce uvázat na vodítko jako před týdnem.

Jinak se toho v ústavu stalo dost a dost, ale nemůžu vás přehltit informacemi. Snad ještě dodám, že jsem stvořila na sloh recenzi, ke která měla češtinářka nejméně výhrad. A to je znamená, že jsem hodně dobrá i podle mých učitelů. Hurá! (Ne že by mi tolik záleželo na jejich názoru, ale uznání mě těší od každého). Navícjsem dnes dostala samé hezké známky.

Jinými slovy, mám dnes mocmocmoc důvodů mít dobrou náladu, tudíž spoustě lidem lezu na nervy opravdu hodně. No co, oni to zvládnou. Jsou na to koneckonců vcelku zvyklí.

Když je život jako stavebnice, můžete obětovat dámu. (R. Fulghum)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!