Deziluze končící iluzí

10. února 2011 v 19:36 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Víte, že na Lairu učí chytří lidé? A kdo vám to napovídal?

Povím vám, co se stalo minulý týden ve středu.

Psali jsme bariérové testy z angličtiny. Super, že ano? Nemusíme si je platit. Problém nastal jinde. My jsme je psali, horší polovina naší třídy ne. Učitelka prostě prohlásila, že by to stejně nezvládli a ani je k tomu nepustila. To je od ní pěkné, co?

Můj problém se od tohoto odvíjí. Jak? Jezinka i Wolf jsou v horší polovině třídy. A s Jezinkou je teď k nevydržení, protože Wolf se tenhle způsob administrace nelíbí. Je to trošku zamotané.

Někdy si říkám, co to Jezinku zase kouslo, ale ona je prostě osina v zadku. Nedá se jí zbavit, nedá se s ní být, nedá se s ní mluvit, a když ano, pak se s ní nedá vydržet. Podporuji, když se člověk snaží být sám sebou, ale někteří lidé by to dělat neměli. Je to s ní jako s hloupějším Sheldonem Cooperem v sukni. Nesnesitelná, ale neodbytná. Kéž by ji mohli od styku se mnou odradit hygienické návyky. Klidně bych se přestala mýt. Ano, až tak mě někdy štve. A kolikrát to zvládá i přes icq. Pro mě je dostatečný problém s ní vycházet ve škole, proč mě otravuje doma? No jasně. Jsme přece kamarádky.

Sakra, já jsem takový pokrytec, všimli jste si? Ona mi pravděpodobně věří (jestli vůbec někomu) a já jí takhle pomlouvám (nebo jak by řekla Poorgirl, konstatuji fakta). Ale co. Nějak to ze sebe dostat musím a říct jín to do očí si netroufnu. Snad mě to přes prázdniny přejde. Snad to přejde i jí. A pak bude celý svět žít v míru a lásce a nebudou války. Všechny zbraně roztavíme a budou z nich vyrobeny dětské prolejzačky. Hradby zboříme a materiál použijeme na světu prospěšné věci. Protože pokud by Jezinka přestala být agresivní, tak už by přestal kažý.

Kdykoli je svět jako stavebnice, můžete obětovat dámu. (R. Fulghum)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!