Doň Doň, pídi pídi, Veverka, Medvěd, Rys

22. února 2011 v 21:59 | Silverstorm |  Plevel
Tento víkend jsem absolvovala další výpravu s Plevelem. Bylo to super, tentokrát zcela bez ironie. A důvod je ten, že se to konalo ve velmi komorním podání. Čtyři členové vedení, já, Slečna T a Bleška.

V pátek jsme se sešli jako vždy, odjeli jako vždy, "zapomněli" na higienu jako vždy. To už znáte.

V sobotu jsme se zabívali zčásti zdravovědou, zčásti stopováním, zčásti květinami, zčásti jsme prostě neskutečně blbli. Co po nás chcete, nemůžeme se učit pořád. Hráli jsme například hru, kdy jsme si do brambor vyřezali stopy různých zvířat. Pak jsme každá udělala ve sněhu jednu cestu a navzájem se stopovali. Blešce trošku utekla jedna zatáčka. Její veverka prostě v plné rychlosti zahla do pravého úhlu. Medvěd slečny T usnul dvakrát na dvacetimetrovém úseku a můj rys zmizel v lese, kde bylo málo sněhu. Ale stejně ho nakonec našli, tak co.
Také jsme se museli starat o Alfrédy. To jsou papíroví panáčci, kteří si neustále něco prováděli. Docela nápaditý trénink zdravovědy. Naštěstí jsme je nemuseli omívat, to by ten papír nemusel přežít. Pak jsme nějakou dobu pracovali na svých herbářích, a večer jsme zpívali. Vedení nám vysvětlilo, že mi musíme zpívat mnohem víc nahlas než ostatní, abychom to nějak utáhli. Takže musíme. Uvidíme, jak dlouho to vydrží poslouchat.

V neděli jsme se, opět už klasicky, jen vraceli domů. Předtím jsme si stihli zastřílet na terče s obrázky zvířat. Nastřílela jsem čtrnáct bodů, samozřejmě nejlepší skóre (většinou nejsem samolibá, ale střílím vážně dobře). Po cestě domů jsme měli od vedení další přednášku o tom, že máme jít dětem vzorem a další takové věci. Pak jsme stejně skončili v jednom z mých infantilních záchvatů. Není snadné se nesmát, když vedle vás někdo dělá doň doň pídi pídi, a tváří se u toho jako idiot. Ne, neptejte se. Někdy mi prostě hrábne.

Mimochodem, během tohoto výletu se četla kniha. Dočteme jí na tom dalším, ale Bleška mezitím asi umře strachy, protože hlavní hrdina možná umřel a ona ho měla ráda. Fňuk. Uvidíme co bude dál.

Kdykoli je život jako stavebnice, můete obětovat dámu. (R. Fulghum)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!