Hodná tetka Phí....

19. února 2011 v 22:11 | Phoenix |  Inside of diamonds
Dobrý večer přeji milenní čtenáři naši!
Že jsem zešílela? (jo, na tom bude něco pravdy) A to soudíte..podle nadpisu a nebo první věty tohoto článku?  No,dobře nechme toho. Zapněme si Epicu a buďme všichni spokojení.
Ne,samozřejmě z toho neplyne že pokud si Epicu nezapnete nebudete spokojení, to zmiňuji jen tak do větru pro pár jedinců,oni už budou vědět...
_____________________________________

Dnes jsem byla za hodnou tetku. Opět se potvrdilo že se nemusí nikdo bát,schovat se mi po křídla a že nekoušu. Ale klovu. K tomu však dnes nedošlo.
 A komu že jsem byla hodnou tetkou?
Mladšímu bratříčkovi naší Modré Lvice.
Kubí je malý automobilový nadšenec a tak když jsem dnes našla v krabici nostalgickou vzpomínku na své děctví (byla to utržená hlava blonďaté panenky Barbie v angličáku s otevíracími předními dveřmi) rozhodla jsem se mu autíčko (samozřejmě po té co jsem ho vyčistila a odebrala z něj hlavu již zmiňované ikony nepřátel od Mattela)  věnovat. Obyčejný angličák od tety Fí byl ale hlavním bodem odpoledne.Rázem byla teta Fí, oblíbenější než teta Síra. Ano čtete správně, syčící Ajťačka (syčela protože nechtěla v přítomnosti špunta nadávat nad proxy serverem naší školy)   byla přejmenována na prvek.K veselému odpoledni pak stačil malý raubíř na Exmorském ponnym a dvě hodné tety se starší ségrou na Českých Teplokrevnících.(jinak také ČéTéčkách) Hodné tety probíraly trasu zítřejšího parkuru nanečisto a malý raubíř testoval kolika loužemi se dá projet v klusu.No,to mě teda zajímá zda zítra tu kvalifikaci dáme. Siren jí samozřejmě nejede,je to Drazůračka ale neznamená to že se do naší plodné konverzace na téma který z pořadatelských pomocníků má hezčí zadek nepřipojila. 

Ale,jak vše krásné končí,rozpršelo se a celá naše skupinka musela do haly, ve velké probíhal právě tréning a tak jsme vzali za vděk kočárovnou.Mrňous otestoval její akustiku pořváváním slova zadéék,které střídal roztomilým požadatééél. Když už to pak jeho líný ponny měl dost zastavil.Klučina to ale z klusu nečekal a sletěl. Nic se mu nestalo,naopak jako náš správný malý koňácký žák okamžitě vztal a aniž by si oprašoval rajtky už už chytal koně.Ten se svého "running free" ale nehodlal vzdát.
No a jak dopadla akce tři Diamond-Ladies vs Exmorský Ponny Filda?
Výhrou...poníka. Jak jinak taky, že? 

Po spokojeném dni u koní jsme se tedy všichni měli k přespání u She Blue.Uložily jsme prcka,povečeřeli s rodiči a daly si "pižamový večírek" na téma "kur*afix-nenavidim-clenovce".
V pondělí je totiž za trest z biologie zkoušen náš dámský kroužek. Proč to vám do podrobna vysvětlovat nebudu, nechci ukrást Siréně námět na článek. Prozradím jen že za to může z části Šakalka R. kterou se nám ale vlastní silou povedlo stáhnout do svrabu s námi.
Ne, víc už vážně říkat nebudu...akce zkoušení Žirafo-Šakalus vs Diamond-Ladies může začít!
Mějte se,pro mě za mě třeba fanfárově a nezapomeňte:

Láska je slepá ale nenávist,ta vidí až za roh.
-Jiří Mikulášek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!