Jezinka dohrála

24. února 2011 v 19:32 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Ano, je to tak. Už je to více než týden co pro mě skončila. Chci teď poděkovat Wolf, Angel Enigmě, Poorgirl a Jéje za podporu a veškerou pomoc kterou mi poskytli. Chci také říct jak to všechno proběhlo, protože už je to více než týden, co s ní oficiálně nemluvím.
Ač jsme s holkama plánovali dlouho a dlouho, já jsem se neodvažovala rozjet skutečnou akci. Minulé úterý mi ale definitivně ruply nervy. Večer jsem plán rozvynula do detailů a pak už to probíhalo jako na dratkách. Ve středu jsem si sedla na jednu hodinu k Wolf. Potom jsem Jezince oznámila, že s Wolf budu dělat laborky.
J: A já je budu dělat s Jéje, jo?
S: To já nevím, klidně se domluv s někým jiným.
J: Se rovnou můžeš přestěhovat o lavici dozadu. (k Wolf)
S: To možná udělám.
Musím říct, že mě zná opravdu dobře. Snažím se lidi nenaštvat, takže za normálních podmínek bych vycouvala po její první větě. Tohle ovšem nebyly normální podmínky. Byla jsem tak natlakovaná, že jsem jí málem poslala do háje a ještě dál.
Ve čtvrtek jsem si už přesedla k Wolf natrvalo a ona se mnou přestala mluvit. Jediný problém nastal s učebnou biologie, tam se nemám kam přestěhovat.
S: Jenom bižuli se mnou musíš vydržet.
J: Nepovídej. Já myslela, že mě chcete vystrnadit.
S: Tuhle tendenci jsem nikdy neměla.
J: Ne. Ty máš jenom tendenci utíkat.
V tomhle má zatraceně pravdu. Utíkám od lidí, kteří jsou mi nepříjemní. Škoda jen, že tón který použila se nedá napsat. Ještě před pár měsíci bych se zhroutila jen kvůli němu. Její hvězdné narážky a všeobecná nevraživost ke mě ovšem pokračují.
(Při hádce, k Wolf)
"Ty to aspoň řekneš do očí. Ne jako někdo."
(Když jsem jí pochválila šaty, nebo cokoli to bylo)
"To nejsou šaty."
A samozřejmě nejlepší na konec.
"Někteří lidé by se měli uvázat na vodítko, aby byli poslušnější."
Tak to tedy pěkně děkuju. Chová se přesně jako dítě kterému ukradli hračku. Já už jí ale poskoka dělat nehodlám a jsem zatraceně ráda, že jsem se začala probírat ze své nebetyčné naivity. Jak jsem řekla, děvče u mě dohrálo. Ať si najde někoho jiného, kdo jí bude dělat blba. Mimochodem, mezitím dělá blba ona ze sebe, a to tím nejrozkošnějším způsobem. Je to opravdu k popukání. V konfliktu nejlépe pokoříte nepřítele ukázkou, že vám za hádku nestojí, a to se mi daří skvěle.
Z veselejšího soudku, od té doby co u ní nesedím, můj komlex méněcennosti klesá, sebevědomí roste a nálada stoupá. A to až do té míry, že jsem se málem pohádala s tatíkem. No řekněte, nedělám pokroky?
Kdykoli je život jako stavebnice, můžete obětovat dámu. (R. Fulghum)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!