Krátká a mírně informativní zpráva:"jo von už je hůnor?"

28. února 2011 v 21:13 | Bea-Mall |  Výroční Zprávy


Zdařec zlatíčka!

Kdokoli vám kdykoli bude nabízet zelňačku,odmítněte!
Mohla by to být moje máti a...
ta zelňačka by mohla být vaším posledním pokrmem,to mi věřte.
Tématem týdne je "Ztráta Iluzí" no to bude zase něco,zvlášť od nás královen sarkasmu a zahořklosti.
Než se zakecám jiným směrem než mám vrhnu se na výroční zprávu,o dýchánku s Krutobratrem
a Eset vám napíši třeba zítra,ju?
Inu,jedeme na:

Výroční zprávu za Únor!

Proto že nás opustila Siren,začnu administrací komentářů a komunikací s ostatními:
Inu,jde to a ani to nedře! Jsme sice krapet v presu a stresu ohledně odpovědi "nádheře.com" ale nic co by náš šílený spolek nezvládl.

Mezilidské vztahy,
jsou na miskách vah.Vycházím s některými jedinci ale ku příkladu svojí drahou matinku bych docela ráda pár dní neviděla.Ve třídě to zatím jde ustát. V rámci podávání přihlášek už jsem přešla do módu "Hrozně-se-těší-na-střední" a to z jednoduchého důvodu. S trochou štěstí tam nikoho ze svých lOwÍíÍsQů neuvidím.Je sice škoda že neuvidím jak melou boží mlýny ale má fantazie je víc než bujná,nic co bych si nedovedla představit.
Až dopíšu Naruay vrhnu se..kupříkladu na detektivní povídky s díly navzájem na sebe nenavazujícími a pointou o mrzkém životě zlatokopek a andílků-debílků či synků bohatých papínků. Určitě to bude sranda,zatím na to ani není čas, snad někdy příště.
Pokud se ale zaměříme na mezilidské vztahy z jiného soudku, omlátila jsem na svatého Valentýna ze svých důvodů(které Smailey a Eset nechápou)svému "stálému drahouškovi" o hlavu pugét růží.
Včera jsem si musela zuby-nehty ubránit statut "semper virgo".Dotyčný to odnesl krvavým nosem a já omlácenými lokty,každopádně nic co bych nezvládla.
Na bojišti jménem zdraví,se nezdraví.
Nějaká mocnost dohlížející na mě z hůry mě nenávidí tak že mě hubí nejen rodinkou a LoWuíÍíÍííÍsQy ale i Bacily všeho druhu.Což o to,bacily jsou mi u...paty ale šíleně mi vadí dopoledne ponižování na děckém.Nepříjemná doktorka,neosobní prostředí a uřvaní usmrkanci zpívající falešně titulní píseň večerníčkového seriálu Vydrísek,k tomu bůhvíco v krku a na hlasivkách co více si přát? Snad jen ránu (heverem do spánku) z milosti, na Southu bez hlasu je sebevražda,vím to z praxe.
Ale už moc odbočuji, přejdeme tedy k faktům v číslech.
Počet menších sporů,prohraných.
2,smutné ale je to tak.Zkuste během toho co vás znásilňuje fena pitbulla rozumně argumentovat své vlastní uřvané matičce na téma "nemůžu umýt nádobí dokud ze sebe to zvíře neservu".Další pak byl školský spor s kolektivem, k tomu se nebudu vyjadřovat.
Menší spory vyhrané:
Těch bylo, propleskla jsem ex přítele,ex ex ex přítele který "něco" zkoušel,slečnu do nich zahleděnou a pak s glosou kterou by nepoužila ani Naruay hrdě odkráčela aniž bych si zlomila nohu. O tom že došel atarax a díky maminešce mám na něj propadlý recept ani nemluvím,to si vlastně schovám až do výročky za Březen,to se teprve těste!
O větších sporech se ani mluvit nedá,kupodivu žádné nebyly,až na ty s mikroby a bacily.
Jídlo měsíce:
arašídy v medu,mírně teplém...ummmmm... asi se půjdu podívat zda ho troška nezbyla,není nic lepšího (a dostupného mé věkové kategorii) nazahřátí.
Pití Měsíce:
Káfe,Kaffe,Caffe...Arabica,cappucino,frapucino,s mlékem i bez...kafe se skořicí,šlehačkou,marsmalowny...Aneb tradiční modlitební nápoj.

Největší krize měsíce:
Je a trvat bude! Odesílám přihlášky,kašlu,víceméně chcípám,przní mě pes,spát nemůžu,prášky došly,s matkou na sebe řveme, s otcem se hádám,učení jde do trapu a jediné na co mám čas je Naruay a tu stejně jen o výkendech. Vrcholem všeho je ztráta MP3ky, ve zktratce:
V loji bez Survivora jsem nejen já,ale i oni. A ještě budeme,dětičky moje!

A na konec, abych nebyla taková nechutně pesimistická...s Naruay jsem pohla,hurááá alespoň něco se mi povedlo!
no,každopádně nacpu jsem své další motto pro měsíc Březen, a padám přednastavit článek na zítra a pozítří. Siren končí, Phoenix a She Blue odjíždějí na deset dní...panenkomarijá,to je děs!
No, mějte se, za měsíc zase tady. A pamatujte:
Doby se mění, lidé se mění, pravdy se mění.
 Jen blbost zůstává neměnná a stálá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 rionka rionka | E-mail | Web | 5. března 2011 v 11:33 | Reagovat

Zábavnéé :D "Przní mě pes." Takový pestrý život,co by za to daly děti v Africe! A vůbec, celý tenhle blog je sympaticky zvrhlý, krása. Diamonds are a girl's best friends.

Děkuji za zveřejnění ikonky dole, akorát je asi něco špatně, za á nikam neodkazuje a za bé je nad ní ještě jednou celá její adresa jen jako text, to asi nemá bejt, že?

2 diamond-ladies diamond-ladies | Web | 5. března 2011 v 12:13 | Reagovat

Děkujeme za upozornění, na funkčnosti klikačky už se pracuje :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!