Krátká výroční zpáva za ještě kratší měsíc

28. února 2011 v 16:31 | Silverstorm |  Výroční ZprávyÚnor, nejkratší z měsíců, odletěl a právě dnes to vypadá, že s sebou vzal i mráz a to odporné zimní počasí. Mě to rozhodně těší, a pokud se zima vrátí ještě potřetí, asi to se mnou sekne. Začíná březen a tedy bude brzy jaro. To je teď ale ještě budoucnost a já se právě chystám ponořit do minulosti a trochu zrevidovat uplynulých 28 dní.

Garfield říká, že únor je podpaždí roku, pondělí mezi měsíci. Jediné, co ho ohledně tohoto měsíce těší, je, že je ze všech nejkratší. Můj letošní únor ale vůbec nebyl zlý. Přinesl jednu důležitou změnu a nejeden šílený okamžik. A já to chci shrnout!

Na hry do Plevelu jsem se upřímě řečeno vykašlala. Proč? Protože se změnil systém a už jich nemusím vymýšlet zdaleka tolik.

Do sbírky draků mi nic nepřibylo, ale jednoho krásného jsem stvořila pro Wolf (vlastně jsem ho jenom překreslila z internetu, ale co).

Hádky? To víte. Když jsem se vykašlala na Jezinku tak to sice nebyla hádka, ale příjemné to nebylo. Takže jedna.

Deprese se mi kouzelně obloukem vyhýbali. Nedivím se. Poslední dobou mám trochu přebytek dobré nálady a pro deprese není zdravé se k takovým lidem přibližovat.

Záchvaty smíchu trvají pořád stejně, protože s Wolf je větší legrace než s Jezinkou. Sice sedíme v druhé lavici, ale učitelé nás mají ještě méně rádi.

Ta velká změna, kterou jsem na začátku zmínila, je samozřejmě fakt, že jsem se na Jezinku vykašlala. Však ona si holka poradí i beze mě a já bez ní zcela určitě.

Ohledně těch šílených okamžiků bych se radši odmlčela. Řekněme, že když to beru zpětně, připadám si jako blbec a nechci se šířit. Ale Slečna T by se šířit mohla a to hodně (Prosím ne!).

Pak jsou takové ty kolonky jako váha, film, kniha, hudba atd. Na ty se vám vykašlu, protože se mi to tu zrovna nechce psát. No a? Nemůžete taky vědět všechno. Ostatně si myslím, že tohle by mělo stačit. Ještě dodám jeden rozhovor s Angel Enigmou z dopoledne, kdy jsem se zrovna věnovala Plevelím povinnostem.

S: Proš má liška dvakrát víc stopních drah, než kterékoli jiné zvíře?
A: Protože běhá šejdrem!

A tím bych se rozloučila s celým tímto krátkým měsícem. Teď mě omluvte. Dodělala jsem stopy a jdu se vrhnout na souhvězdí (nový měsíc, nové téma Plevelí práce). Samozřejmě, vám ještě na závěr představím své heslo na březen

Jediná možnost jak zradit svého nepřítele, je přestat ho nenávidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!