Nebe leží 2 500 m n. m.

4. února 2011 v 19:17 | Silverstorm |  Inside of diamonds
Tak vám jdu dnes sdělit, že konečně odjíždím do Francie. Ano, prázdniny začaly. Hurá! A u nás to bude sranda.

Dnes ráno jsem si sbalila všechno potřebné a po obědě jsem vyzvedla na Černém mostě svojí sestřenici z Liberce. Nakonec to dopadlo a slečna jede s námi. Nikdy v životě ještě na lyžích nestála, tak uvidíme, co za ten týden dokážeme udělat. Úplně perfektní to asi nebude, ale aspoň základy bychom jí vštípit mohli. 

V tuto chvíli už máme naloženo všechno potřebné v autě a náš odjezd se plánuje zhruba za osm hodin. Jestli správně počítám, vychází to na tři ráno a to je skutečně nekřesťanská hodina. Já osobně jsem taky nekřesťanská, ale i tak mi období mezi pozdě večer a brzo ráno není po chuti. Snad se nám všem podaří se vykopat z postelí, přesunout do auta a jednomu z nás násladně neusnout. A snad ten někdo bude ten za volantem.

Zítra v osm večer už bychom měli mít své klíče od apartmá a stěhovat si do něj věci. Nikdo se tam netěší víc než já. Chci konečně vypadnout z hnusné, mokré a rozblemcané Prahy! Navíc mi letos kyne naděje, že kvůli sestřenici (která právě usnula na mojí posteli) se táta bude držet na uzdě a bude se chovat slušně. Ó kéž by. Zkrátka, prosím vás, jestli vám na mě záleží, držte mi příští týden palce. Potřebovala bych, abych se nevymlátila, abych nikoho nesrazila, aby mě nikdo nesrazil a celkově, aby se nikomu nic nestalo. Pokud se to podaří, máte mě tu příští neděli s podrobnou zprávou, jak to probíhalo. Zatím si myslím, že se mi to bude moc líbit.

Kdykoli je život jako stavebnice, můžete obětovat dámu. (R. Fulghum)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!