No snad jsi nečekal že budu vařit?!

3. února 2011 v 19:35 | Bea-Mall |  Inside of diamonds
Dobrý večer,moji drazí!
Opětovně se hlásím,nebo se o to alespoň snažím.
Jak má snaha dopadá, to už posuďte sami.
___________________________________


Jak již jsem nejspíš zmiňovala, s tatínkem se teď potloukáme tak trošku na vlastní pěst.
Maminka se nechala hospitalizovat a spokojeně nás komanduje zpoza kopce telefonem.
Pořád se léčím s Angínou.Antibiotika statečně polykám.Mám dojem že nemám ani jedinou bakterii.Jak kdyby mě zevnitř vysavovali.

A proto že není maminka doma, k běžné výpomoci s domácími pracemi mi přibyly i její ůkoly. Jak to dopadá se podívejte sami. Dnešní den, byl doufám poslední ze série katastrof.

Příště už bych to nemusela přežít. Ale pořád jsem "Diamondka". Dodržuji nepsanou zásadu, držím vše okolo sebe a ještě u toho nehysterčím.Ale pomalu a jistě to tady na mě padá...
Doklepu to, snad.Už je skoro konec týdne. Pak se můžu o víkendu dát nějak dohromady ale ještě zítra musím vydržet. Jistě, nikdo nechápete co že mi to je, vždyť jsem víc jak týden na Southu nebyla a ještě týden se tam nepodívám, Eset včera přispěla na Lipsum a já bych měla být spokojená. Jenže(!!!) Já nestíhám, mám zameškané učivo,nervy v kýblu,kulhám,hrbím se...a vrcholem všeho je že z vlastní postele mě vystrnadil Krutosestřin pes.

Zatím co Krutosestra cestuje po Asii, já hlídám Gínušku. No a dopadá to tak že mám natlučené koleno,více méně vykloubenou ruku v rameni,její jazyk v uchu (což mě mimoděk v nočních hodinách nutí pokoušet se o průchod zdmi) a zabavenou postel i peřinu. Ne, Gína není malé děcko ani chrápající manžel...Je to pejsek. Správně řečeno Paní Pejsková.
Momentálně mi spokojeně chrápe na polštáři,natažená na maximum a daří se jí zabrat více jak tři čtvrtiny mé postele při čemž chrápe jako starý dřevorubec.Až se dveře otřásají.

Tatínek si ke všemu navíc sám neuvaří ani kafe, tak že mám k titulu "Paní na Hlídání pro Pejsky" i funkci "Kuchařko-uklízečko-Služky". A aby toho nebylo málo, více méně polovinu bytu jsem na rozkaz Máti nastěhovala na Bulovku a zítra mě to čeká přestěhovat všechno zpět.O tom že s ní musím vysedávat i když mám na práci nejen že zajímavější ale i (pro chod domácnosti) důležitější věci Matka zřejmě nemá zdání...
Často proto odjíždím z nemocnice s nervovým kolapsem na cestě.Sotva se všek dám v tramvaji alespoň trošku dohromady čekají mě fronty v supermarketu a nerudný tatínek který čeká že okolo něj budu nejen běhat se specialitami šévkuchaře ale i zbožnou úctou v očích. Chyba lávky Foggy!
Například dnes remcal nad Grilovaným kuřetem. A včera nad Lassaněmi. Inu, když remcá ať si vaří sám! 

Na již zmíněném Lipsum( zkratka z Lorem Ipsum)mi nejde nastavit Layout, a tak všeobecně si můj počítač dělá co chce.Ke všemu mě oépět čeká "HormonálníBouřka". Slovy Angel Enigmy "Mercedes uvízl v koloně". Mám to ze stresu,ale blbě je mi stejně.Držím se v provozu jen díkyMP3ce-která je jedním z posledních prostředků které mě udrží mimo  nebezpečí nervového zhroucení  a Atarax jí statně konkuruje. Znovu připomínám že se písní The Catalyst přivádím na víru. 

Občas-v momentě kdy mi "drahý rodič"(tím myslím Tatínka) stojí za zadkem a komentuje vše co dělám, mi ovšem tečou nervy.Neuvěříte kolik mi dalo práce zarazit podpatek do podlahy a ne do jeho nohy. Když to ví všechno líp než já, tak ať to udělá! 
A jelikož si neumí sám ani uvařit kafe, ať aspoň mlčí. Jako bych neměla té Hysterky na druhém konci telefonu dost...
Už chápu proč SilverStrom nadává na svého Tatíka...

Jak vidíte, je toho na mě víc než dost-a aby toho nebylo málo kolabuje mi Windows.
Tenhle článek tedy píšu na potřetí. No,snad mi ty "Wokna" nespadnou i teď. Dost dobře by se mohlo stát že už bych tím nootebokem šlehla o zeď popřípadě o zem. Nebo taky někoho přez hlavu...(A né sama sebe!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!