Předvařená přetvářka

23. února 2011 v 10:01 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Školní akce patřily vždy k mým oblíbeným. V divadlech bývalá legrace, koncerty bývaly zajímavé a ze školních výletů zůstávalo mnoho pěkných vzpomínek a suvenýrů.
Bývávalo, bývávalo. Přesně před přechodem na Lair.
Legraci vystřídala nuda, zajímavosti holá fakta a příjemné vzpomínky momenty které si člověk přeje zapomenout. 
Pochopitelně tomu nebylo jinak ani v pondělí ráno. Na sobě černé kalhoty, černé sako a společenské tričko v šampaňské barvě-můj poměrně tradiční outfit na "lepší" události, jinými slovy říkající já se sem obléct umím a vy ne-vyrážím na první hodinu dějepisu.
Vlezu do třídy a na rtech,kde se rozrůstá úsměv, mi zůstává němá otázka:
"Kdo umřel?"
 Kompletně celé osazenstvo je totiž oblečeno v černé. Syté černé, a to na všem. Pánové v oblecích, slečny v šatech. Pohled na Frajírka v kvádru je odstrašující. Hopperka nevypadá jako by vylezla z popelnice. Umělkyně má krajkovou sukni která se na rozdíl od jejích ostatních přísně bio a natural výdobytků v oblasti oblečení, dá klasifikovat za nositelnou. A všichni se, jak jinak, děsně těší na konzert.
To ne. Všichni jsou oblečení jako já. Bože. Tohle je noční můra. Ofic look je můj styl a ten kdo ho neumí, ať se do něj nevrtá. Naštěstí odcházíme ze školy a všichni se navlékají do kabátů, takže svojí noční můru nevidím dál.
Já osobně nemám nic proti klasice. U hrajícího klavíru bych vydržela ležet hodiny a i k ostrým RPG hrách si ráda zapnu Mozarta nebo Vivaldiho. Ohlušení mě ale Janáčkem hraným žesťovým quintetem hned od prvního momentu zapříčinilo to, že ze zbytku konzertu už moc nevím, byla jsem totiž hluchá jako pařez.
O spolužácích toho taky moc nevím, byli mi volní. O akci jsem se vyjádřila slovy: Přežili jsme-dobrý.
Ale vzpomínka na lidi, kteří nemají tušení že je ve slově třeba B, že uvaděči neříkáme pikolík a že na slavnostní tabuli nejsou jakékoliv jiné příbory kromě lžíce "pro srandu" naklepaných do slavnostních obleků byla opravdu pousmání hodná. Co si o tom myslíte vy? To jak se člověk obléká by mělo být odrazem jeho duše. Pseudokolektiv je v trvalé přetvářce už ve svých běžných úborech, pardon ale dát přetvářku na přetvářku je k smíchu. Nebo ne? Děkuju za pozornost, mějte se pěkně a zůstaňte s námi.
"Forgive your enemies but never forget their names."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!