Slunce do kožichu

2. února 2011 v 19:27 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
50% 6. roku je opět za mnou. Odedneška jsem hrdým vlastníkem výpisu z pololetního vysvědčení. Naprosto zbytečný předmět, nicméně zatím jsem ho nezničila, ave já.
Se svým skórem jsem spokojená. Na dnešní den jsem dorazila ve výrazně černém obleku zabijáka. Hned odedveří jsem se vysmála Hopperce, protože její afro účes vypadá jako kdyby si upustila hlavu do tkalcovského stavu. Později jsem zkritizovala Sépie, o Frajírkovi jsem se nechala slyšet že s novým účesem vypadá jako kdyby mu bylo deset, Umělkyni jsem na adresu poslala hlasitý komentář ohledně jejích masivních odrostů - pod falešnou "sexy" zrzavou se jí opět rýsuje její původní kombinace slámy a myšiny - prohodila pár drobných průpovídek ohledně rostoucího pozadí Ms.False a neodpustila si komentář k nové přítelkyni Záprtka - pardon, ale oba vypadají jak z mateřské školky, takže parafráze dětinské básničky "Ženich a nevěsta spadli do těsta..." mi přišla naprosto na místě.
Na dnešní den jsem se vyzbrojila opravdu ostrým jazykem, protože jsem věděla, co bude následovat. Ano, přišlo rozdávání právě těchto bezvýznamných papírů.
Šprti, natěšení, upravení, seděli jak na jehlách. Třídní rozdávání mírně protahovala a mezi prvními lavicemi by se dalo napětí krájet. Vtip? Bohužel. Definujte rozdíl mezi dvěma dvojkami a třemi. Já osobně sama nevím, kolik jich mám.
A pak to přišlo. Každý jednotlivý šprt byl vyvolán, vychválen za skvělý prospěch, vyznamenán a bylo mu pogratulováno. Daný hluboce poctěný jedinec prošel s hlavou hrdě vztyčenou, nasávající profesorovu přízeň každým bodem svého těla. Situace ho tak naprosto hřála, že neviděl a neslyšel. Ostatní oddaně tleskali.
Uprostřed toho sedím já, v černém, se založenýma rukama a skeptickým výrazem. Za hrobového ticha a drobného úšklebku třídní přijímám svůj list zbytečnosti.
Mezi námi - 114 zameškaných hodin? Není tak zlé.
Na jednu stranu? Nedivím se. Ti lidi tomu obětují celé své životy, tohle je jejich odměna. Ale uznejme - zahodili byste nejlepší léta svého života pro pár minut ocenění? Pro chvíli toho kdy vám polovina lidí závidí a druhá si o vás myslí že jste idioti?
Můj názor znáte. Podle mě se toho dá dosáhnout i jinak. A proto abych byla se životem spokojená...nemusím mít školní slunce do kožichu.
Zatím se mějte a pamatujte:
Forgive your enemies, but never fotget their names.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martinsmutné Martinsmutné | 25. září 2011 v 23:02 | Reagovat

A jak si užíváš nejlepší léta svého života ty? Dle blogu soudím, že neděláš nic jiného, než že sedíš u počítače a užíráš se nad svými spolužáky...smutné! :-(

2 Phoenixx Phoenixx | E-mail | Web | 27. září 2011 v 22:52 | Reagovat

PRO "Martinsmutné"
Dle komentáře soudím že jste toho od nás moc nepřečetl. Angel Enigma, studuje, vede domácnost, pomáhá ve stáji, je aktivní kynoložkou, jednou z nejlepších hráček Ragnaroku, věnuje se taktéž turistice a spolupracuje s neziskovou organizací jako vedlejší pedagogický dozor. Co děláte Vy? Vynášíte ukvapené soudy?

3 Angel Enigma Angel Enigma | Web | 4. října 2011 v 7:46 | Reagovat

1. Děkuju Phoenix za obhajobu.
2. Proti někomu této úrovně necítím potřebu a nutnost se jakkoliv obhajovat. Negativní komentář je názor, druhý negativní komentář stejného obsahu je ovšem spam. Třetí a vysloužil jste si kompletní ban, děkujeme vám za účast. Doufám, že to nebudu muset vysvětlovat víckrát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!