Z nebe rovnou do pekel

13. února 2011 v 15:18 | Silverstorm |  Inside of diamonds
V sedm ráno vstát, snídaně, higiena, odvést sestřenici na devátou na sraz lyžařské školy, pár hodin na svahu, ve dvanáct zpátky, polévka, ve dvě znovu na svah, v pět do apartmá, nakoupit, uvařit, večeře, film, a spát.

A znovu.
A znovu.
A znovu.
A znovu.
A znovu.

A pak už ne, protože jsme na horách byli celkem šest dní. Takhle nějak to probíhalo. Dny byly všechny v podstatě stejné, tak se mi trochu slévají. Každopádně to byl hezký týden, a bylo i neuvěřitelně krásné počasí. Sestřenice měla denně dvě hodiny s instruktorem, kterému jsme neochvějně říkali Etién ačkoli nikdo z nás netušil, jak se vlastně jmenuje. Naučil jí všechno, co bude potřebovat. My jsme jí věnovali lyže a přeskáče, tak toho snad nenechá a naučí se pořádně. Teď už to chce jenom čas.

Řeknu vám, že ve Francii jsem si to parádně užila. Samozřejmě se to neobešlo bez zranění (řízla jsem se do palce!). Bohužel nastal čas se vrátit z mého 2,3km nad mořem položeného nebe zpátky na zem, do mého hnusného, šedivého života. Dobré je, že jsem doslova nabita pozitivní energií, kvůli řídkému kyslíku mám přebytek krvinek a jsem tedy mírně hyperaktivní a mám velmi dobrou náladu. Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží.

Dnes jsme byli na slavnostním obědě, a prázdniny jsou tak definitivně uzavřené. Už teď se mi stýská po horských štítech savojských alp, po modromodré obloze, po sjezdovkách i po klidných večerech v apartmánu. Kolem sebe vidím jenom domy, oblohu v barvě olova, silnice plné aut a spoustu rozdělané práce. Takhle nějak si přestavuji přechod z nebe do pekel. Chci zpět a nemůžu.

A zítra se moje melancholie změní v podrážděnost a kousavou ironii, protože se vracím na Lair. Jezinka je bohužel zatraceně dobrý lyžař (ne, že bych jí přála něco zlého) takže mě asi očekává v pohodě a ve zdraví, se svými nepříjemnými vtipy. A mě se nechce na Lair, nechce se mi za Jezinkou, nechce se mi nic. No nic, já se z toho proberu za pár dní  pak už budu stejná jako předtím, jen zase o něco vyrovnanější. Snad.

Když je život jako stavebnice, můžete obětovat dámu. (R. Fulghum)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!