Zapikolována vnitřním monologem...

15. února 2011 v 23:55 | Bea-Mall |  Pe3ny-South
Já vím, Já vím.Nemlaťte mě,prosím.
Měla jsem tu být, měla jsem představovat
Eset a ani pes po mě neštěk. Vím ale neudělala jsem to záměrně.Prostě jsem jen po třech týdnech vlezla na South,jsem tam dva dny a už se více méně sypu.Nebýt ataraxu je to více než méně.

Ubíjí mě.To. Tak celkově. Rozečetla jsem si naprosto fantastickou sbírku povídek o upírech
(prosím vás, myslím od autorů s velkým A, "Carmila a spol", svítícího makrobiotika Edu nečekejte)
a nemám čas jí dočíst.Sežeru cokoli s vyšším obsahem tuku a cukru. První poznámka vnitřního rejpala "budeš jak matka" mě dostává samovolně do kolen. Představa že tak doopravdy jednou dopadnu, že budu jako moje matka,je pro mě neúnosná.To se snad v internetové aukci rozprodám po orgánech!

Naruay a celý můj "důmyslný systém" "poslední čára obrany" šel opětovně do kytek. Hlavní hrdinka leží uvězněná pod sloupem, čumí na ní její třetí manžel a její drak. Oni neví co mají dělat, ta to taky neví a já, já už vůbec ne. V druhé rovině psaní se mi povedlo zaseknout se na rádoby vtipném rozhovoru který má být takovým menším oddechovým odstavcem. Proč? Proto že není ani vtipný ani oddechový. A hlavně postrádá jakýkoliv smysl.

Střední školy mě naprosto deptají nepřehledností svých webových stránek."čumim jak lama", to je jediné co vám k tomu mohu říci. Už mám problém zapnout i rychlovarnou konvici.A to je vážně problém když vezmeme v potaz že je to to poslední co mě udržuje "jakštakš" v chodu. O tom že si opětovně připadám podvedená a zrazená...nechci mluvit. Na tohle nezabraly ani Bachovy Esence v pastilkách.
Koně vídám leda tak z televize,pes mě vykopává z postele,Novicka je "In for a Kill!" a  furt se "jakoženicnesemlelo". Což je podle mě,paranoidní a vyčerpané hysterky, JEDINĚ ŠPATNĚ! Murphyho zákony vyjímky netolerují, to je mi jasné. Pro to se tak bojím. Na Southu je to neustále jenom "písemka,zkoušení,písemka,písemka "a Mallová* je tady,příště si napíše..." a tak podobně.

S přihlouplým úsměvem po zjištění že mi volal jeden můj,hm..jak bych to řekla, starý známý se kterým se můžu vždycky zasmát a vím že si můžu pustit pusu na špacír aniž bych se musela bát zrady, čtu sms od operátora,což samozřejmě neunikne Radaru a Gripenu. (Radarem míním Matku a Gripenem otce, na těch přezdívkách si trvám.Je to metonymie,jasná metonymie!) Bože, tak jsem se nad Variabilním symbolem platby operátorovi usmála, šmajrá to je toho!
     Další malou katastrofou je fakt že se mi vybíjí MP3přehrávač a nemůže najít kabel na nabíjení. Sranda teprve bude až budu bez Survivora a Catalysta řádit jako černá ruka.

Přepínám do módu autopilot.Vím dost mi toho unikne,ale zase...mám v háji obě dvě chodidla,(na levém klenbu nártu na pravém patu), bolí mě každý nádech a není to kvůli zádům nýbrž psychosomatické což se mi vůbec ale vůbec nelíbí. Lentilky mi na to nezabírají...Zablokovala jsem si krční páteř, opět pobolívá koleno, hlava mi třeští a jelikož máme jaro(!!!) slzí mi oči a otýkám. Finále všeho je že se mi nános kajalu z oteklého obličeje loupe.Nejraději bych se nějam zahrabala, blbý jehnědy za to můžou! Romanticky-komerční svátek "Mrtvého Celestýna" jsem vyřešila s grácií mé osobě vlastní, nebrala jsem telefony a na sms  neodpovídala. Ještě flirtíky, celá žhavá jako bych neměla svejch starostí dost...
No nic, vidím že se mi to zase stočilo k něčemu úplně jinému a momentálně jsem se tu proprala s otiskem tauchpadu na obličeji, zveřejňuji a pro dnešek se loučím. Eset tu očekávejte do konce týdne, musím si sesumírovat v hlavě alespoň pět smysluplných vět a najít si čas s ní sednout a vše jí vysvětlit. Pro zatím se tedy mějte a pamatujte:

Člověk, který má radost z toho,
jak pochoduje v zástupu a šiku při vyhrávání hudby,je hodný opovržení:
Dostal omylem svůj velký mozek, mícha by mu celkem stačila.
_______________
Albert Einstein
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!