Ztratila jsem cestu.

1. února 2011 v 19:38 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Tatík mi včera řekl, že s takovým vysvědčením mě na žádnou vysokou nevezmou. A to jsem měla jen čtyři trojky a pololetí v sextě stejně nebude nikoho zajímat. Od této události se odvozuje celá má dnešní nálada, včetně toho, že před první hodinou jsem se skoro sesypala. Asi si to moc beru.

Ve škole se dnes nic moc nedělo, alespoň co já vím. Jenom Jezinka byla neustále naštvaná a kdykoli spatřila Wolf, odcházela z místnosti. opravdu nevím, co do té holky vjelo. Svěřila se jen s tím, že se domnívá, že jí Wolf pomluvila u Angel Enigmy. To se plete, protože jí pomlouvám hlavně já. Ne že bych svou vinu shazovala na jiné. Wolf to ví a vypadá, že jí to je dost jedno.

Jak to už vypadalo, že se Jezinka bude schopná snést s lidmi kolem sebe alespoň na módu ignoračním, tak to teď vypadá, že nás jednoho po druhém zakousne všechny. Nepromluvila na mě od pátku a ve mě se začíná probouzet můj starý známý, kterého z duše nenávidím a který je v mém případě téměř paranoidní. Pocit viny. Ano, mám pocit, že za to můžu já.

Tohle je zhruba příběh o tom, jak se to na mě sesypalo všechno. Rodina (formou otce), kamarádi (formou Jezinky), škola (formou otce a Jezinky). Ocitla jsem se na konci své cesty a musím se prodírat křovinami. Přála bych si, aby mi někdo pomohl najít stezku, která mě dovede zase o kus dál. Protože pokud bych zůstala na tomhle prázdném místě sama, už se odsud nedostanu. Prostě si sednu a zapálím levandulovou svíčku, která odpuzuje komáry (a navíc mi voní). Kdo ví, třeba ten plamínek přiláká někoho, kdo ví, kudy pryč. A třeba mi to světýlko samo najde cestu ve tmě. A třeba tu budu takhle sedět, dokud nevyhoří a znovu nezavládne tma. Uvidíme.

Kdykoli je život jako stavebnice, můžete obětovat dámu. (R. Fulghum)
nebo také
Vyrvěte se konvencím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!