Bosorky hledají Ajťáka!

16. března 2011 v 22:55 | She Blue Lion


Příjemný večer,drazí čtenáři!
Urvala jsem si konečně trošku času.
Dalo by se říci že jsem tak ochudila hned několik lidí,jenže...:
  • Jsem si jistá že Šakalka R. vydrží se zkrácenými verzemi našich slovních potyček. Pokud ne,odkážu jí na Siren,která si už na ní trénuje hlasivky.

  • Ochudila jsem i vedení A.J.C. ale vedení jízdárny ve které započala a stále pokračuje má kariéra drazůrního jezdce to také přežije,troufám si tvrdit že dokonce ve zdraví,jak fyzickém tak psychickém.

  • To se však nedá tvrdit o Siréně,která prohlubujíc tím své i mé symptomy Ponorkové Nemoci vyvádí jako divá jen jí zmizím z dohledu.Nemálo mi z ní hrabe.
Každopádně, učební program mé skupiny na další,tedy vlastně toto,pololetí zapříčinil že jsem S.O.I.-tedy Shelf Owerfilling Idiots- překřtila na BoFoS- Born For School-. Nezbývá než čekat co to zapříčiní příště

Nový editor mi také nepomáhá. I přes instalaci nového,mírně agresivního prohlížeče(v jiných editor nefunguje vůbec!) je pro mě vložení obrázku nebo pouhá změna formátování,písma,kurzívy a dalších bězných prostředků k úpravě digi-textu takřka půlhodinovým procesem za využívání prázdného wordového dokumentu,klávesových zkratek ctrl+c ctrl+v,hektického přepínání oken a mnoho dalšího,navrch prokládaného peprnými výrazy pořvávanými hlasovou polohou která mi není vlastní.

Každopádně,nejsem v počítačových trablech sama. Angel Enigma je bez připojení, SilverStrom úspěšně nekomunikuje a Bea-Mall nedovede stáhnout soubor z "letecké pošty". Problémem je to že v tom souboru je rozřezán náš layout i s návodem na nastavení. Větší problém je v tom že nejde stáhnout ani Phoenix.

Ano,čtete správně. My, Diamond-Ladies v plném nasazení nejsme schopny stáhnout zazipovaný soubor,rozbalit ho a podle obrázkového návodu printscreenu z administrace Grafičtina blogu layout nastavit!
Naše ohnivá velitelka vyvádí, Bea-Mall si rve sýrou a dalšími chemikáliemi načichlé vlasy a Siren prohlásila že do konce týdne hodlá Diamond-Ladies ignorovat proto že, má přeci Kašlík a tak na nás KAŠLE!Angel Enigma je od všeho odříznuta neznámou vadou svého nooteboku a Silver nás nejspíš ignoruje. Dobře dělá.

Nešlo si nevšimnout jak dlouho už tady na blogu nevyšel článek. Nezanedbáváme nikoho,jen věříme že je lepší mlčet když není o čem psát,nebo na to není čas. Proto že, špatně vybroušený diamant není plnohodnotný diamant. A my chceme aby naše články byly mnoha karátové! :)
Kéž by si z daších blogerů kteří ctí pravidlo "není nutné psát na blog denně,když nemáte co psát mlčte" vzali příklad mnozí naši za "eSbénkovaní" kolegové.
No nic, líný lev se valí do pelechu,mějte se tu krásně. A nezapomeňte!

Proč být jako ostatní? Když šílenství je tak osvobozující!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 PHOENIX PHOENIX | Web | 17. března 2011 v 16:41 | Reagovat

Bosorky už Ajťáka nehledají,
povedlo se soubor jak rozZIPovat tak nastavit, a krom malého skluzu na přechodu meny a záhlaví je vše dokonalé. Ale co, nemůže být každý den posvícení! :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!