Diamond S.O.S.Disc v praxi

7. března 2011 v 9:15 | Bea-Mall |  Pe3ny-South
Možná jsem to již zmiňovala,možná také ne..jsem opětovně bez MP3ky.
To se ale na Southu rovná pokusu o Harakiri,a abych tak pravdu řekla,ležet na kataně je milejší než slyšet 99,9% myšlenek mých LovÍsQuŮ které byly vysloveny na hlas.
Od této prekérní situace mě zachránila Angel Enigma a můj discman od Sony,uznávám je sice starší,mé spolužáky nevím proč přímo irituje,ale já v něm mám vypálený "Diamond S.O.S.disc" a jsem spokojená. Pro toho koho by to zajímalo zveřejňuji i Tracklist:
1) You Can´t take me-Bryan Adams. Co k tomu dodat,že? Titulní Song Spirita v originální verzi.

2) Exodus-Evanescence. Zavřete oči,odcházím do říše snů.Za pomoci svého alterega si na vás smlsnu ve svých sadistických představách a vše to převedu do důmyslných středověkých intrik.Muhaha,už mám tímto způsobem napsanou Pentalogii....

3) I Walk Alone-Tarja.Až si budu jistá svou angličtinou,pošlu této operně-metalové královně sopránu děkovný dopis ve kterém jí napíšu jak mě její mrazivá vokála za podkladu metalových ryfů držala nad vodou. Zároveň tak trochu při tom vypovídala můj příběh."I walk alone,every step i take.."

4)Ráda se miluje-K.Píhal. Nádherná klavírní zvonkohra s textem o životě. Miluju šneky na šnecích!

5)Absolutely-Nine Days. Již zmiňované "This is the story of a girl...". Z neznámého důvodu mi dokáže vyprodokovat v těle nějaké ty optimistické hormony které způsobí mou dobrou náladu. Za tuto píseň opět díky Angel Enigmě.

6) Kdo by neznal FireFlyes od Owl City?!

7) Im a Survivor od Reby McEntire,je kapitola sama o sobě. Chcete můj život v jedné písničce? Poslechněte si text. "I dont believe in self pitty...."

8)Gett of My Back-Spirit. Ano,zas můj milovaný animák od Dreamwoku,zas příběh nezkrotného mustanga a tentokráte ne Bryan Adams ale Kamil Střihavka.Na světe je totiž i česká verze Spirita!"Když si myslíš že mě ochočíš,musíš být blázen..."

9)The Crying Moon-Tarja. Ano,zase metal a zase Tája,božská Tája! Co víc si přát?

10)The Mass-Era. Angel ho má sice v jiné verzi než jsem ho znala já,ale pořád je to ono:)

11) Viděli jste někdy reklamu na obchodní řetězec Lidl? Nebo,spíše slyšeli jste ji někdy?
Podkladový song k ní je píseň The Little Things od Kendric a já ji všem doporučuji. "For all the times we fall in love,little things that made smile.." Instantní kubíková dávka pohody,rovnou do žíly,co víc si přát?

12) St.John-We Are The Fallen. Naprosto skvěle odzpíváno,Carly Simson asi není American Idol jen pro nic za nic,hudba bývalých členů mých milovaných Evanescence to vše jen umocňuje a text vyjadřuje mé pocity z pobytu na Southu. "Mummy come get me out tonight" Zpívám si často,sama pro sebe.

13) X-Ray Dog- Fight for the Glory. Nádherná epická dvou minutovka,kterou snad musel složit někdo podle mých pocitů.Taju nad ní jak zmrzlina u kamen.

14) Spiriťácký bonus od Angel, Být svůj. Česká verze You Cant take me,zase Kamil Střihavka a zase Spirit. Zkrátka a dobře "Když víš zač se bít,být svůůůj!

Můžu dodat jedině to že mi Život a Angel Enigma namíchali zajímavý koktejl,který je ale balzámem na moje nervy.Momentálně jsem ve své noční můře.Jsem na Southu, bez Ataraxu,bez kafe,s mercedesem na cestě a už víc jak tejden jsem nepolkla antidepresiva. Přez víkend se mi tak trošku rozpadla rodina,otce nejspíš po konci týdne víckrát neuvidím,Gínuška se vrací zpět k ségře a já zůstanu sama.Bez své soukromé Canis Terapie. Jsem zkrátka a dobře v hajzlu,pekelně hluboko. Vzpomínám na Blanch
 "Když se ti život stane ze dne na den peklem,zalez si do hajzlu a přikrej se deklem."
Problém je v tom že já se do školních hajzlíků vážně nenasoukám.
Ve středu přičvachtí zbytek Diamond-Ladies, zítra mě čeká lékárna a dermatologie...a té školy bez ataraxu se bojím.Hodně,moc a ještě víc než prve...
No,nic, jdu si pro pěknou nakládačku od života,Áve já!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!