Hořlavý omyl

29. března 2011 v 20:52 | Silverstorm |  Plevel


Proběhla další schůzka. Ale nebojte se, tohle nebude klasické stereotypní povídání hrálo se to a to a vyhrál ten a ten a byla to děsná sranda. Na téhle schůzce se totiž odehrál Hořlavý omyl.

Hned na začátku schůzky nám vedení rozdalo zalepený papír se zaluštěným nápisem. My jsme s Bleškou rychle rozluštili a jali se vyplnit pokyn. Papír se měl spálit. Odebrali jsme se tedy na záchod a papír podpálili (sirky s sebou nosíme, jsme přeci správní šílenci, nikoliv kuřáci). Na zemi. Nedošlo nám, že v umyvadle by to bylo bezpečnější. Ale tím to ještě nekončí. Uhasili jsme, vyndali jsme malý kovový předmět, o který šlo a vedení podalo instrukci ať zbytky papíru hodíme do kýble a zalejeme vodou. Jenže to už bylo pozdě a papír byl dávno v koši. Naštěstí se nám to podařilo zjistit v čas, takže požár se nekonal, ale bylo to dostatečně dramatické. aby mi to zase na chvíli stačilo. Nakonec jsme ještě s Beškou vynášeli mokré odpadky, což je také zážitek, který stačí opravdu na dlouho. Řekněme, že popelnice domu, kde máme klubovnu, má velmi charakteristický a hlavně velmi silný zápach.

Ponaučení z toho plyne takové, že doutnající papír nepatří do koše, protože takový koš je poté potřeba zalít a vynést, což bývá mnohdy nepříjemné. Inu, když je někdo šikovný...

Jediný způsob, jak zradit svého nepřítele, je přestat ho nenávidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!