Koušu, saju, rdousím

18. března 2011 v 15:37 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks


Zdravím vás, vážení čtenáři, opět ze svého znovudobytého brlohu, s dalším zářezem na pažbě. Technicky vzato vlastně na jazyku, ale to mi přišlo morbidní psát.
Úder jsem zasadila přesně v 7:45 v úterý. Proč, kdo, jak, ptáte se? Tak já vám to tedy povím.

Máme nádherné úterní ráno. Venku zima až praští, slabě poprchává. pro změnu jsem zaspala a dobíhám do Lairu. Vědomí osmi hodin bez jediného rozumného tvora, který se v naší třídě vyskytuje - mého přítele, mě poměrně děsí.
Cože Angel? Cože, ty máš přítele?
Samozřejmě. Chytrý, rychlý, asertivní, vydrží se mnou pracovat dlouho do noci a bez něj bych nebyla ničím. Moji kamarádi ho mají rádi a někteří dokonce obdivují. S mojí nejlepší přítelkyní (drobná, citlivá, má ráda růžovou) si, samozřejmě jen s mým vědomím, vyměňují písničky, videa a vtipné fotky. Je to právě on, za kým se utíkám schovat před celým světem, ale zároveň mě umí vytočit do ruda. Miluju ho a nedoážu bez něj žít. Černý, lesklý, hladký, 17"" úhlopříčka a 700GB základní paměť. Můj růžový dotykový telefon je sice třída, notebook mi ale nikdo nenahradí.
Ale zpět k tématu. Přítel je v nemocnici. Po potížích jsem ho nechala poslat do servisu na podrobnou diagnostiku, jeden nikdy neví, že. Vrátit ke mě se má údajně až okolo čtvrtka. Cestou na lair se uklidňuju, že to snad nebude nic vážného. Dnešek bude důležité prostě a jen přežít.
Shodím z hlavy čepici a pro lepší náladu si pískám "Sweet little something" a opening z Gurrenu. Jo, to půjde, to dám. I bez počítače. Nepřítel ale tasil brzo. Nademnou stojí Malá Hornice. Když vidí, že jí vidím, rozvine široký rohlík od ucha k uchu, až to léty zkostnatělosti zaskřípá.
Ne, ne to nejde. Vaří ve mě krev, chci utéct. Nevidím jí, nevidím, já jí nevidím., přesvědčuju sama sebe. Hlavně ať neotevře pusu. Bohužel.
"Dobré jitro, Angelko!"
Ne. Není dobré, rozhodně to není jitro a pro ní nikdy Angelka!
"Hornice!"křiknu na ní. "Když mě sakra neumíš pozdravit pořádně...tak mě krucinál nezdrav!!!" Řev zastaví dění na chodbě. Hornice ztuhne a hledí na mě pohledem nad kterým by se ustrnul kámen. Nikoliv však já. Bezeslova odcházím koupit si silné kafe. Při návratu do třídy se na mě nedívají věichni zkrz prsty, nýbrž rovnou s opovržením. Zjišťuji, co se stalo.
"To ona, to byla všechno ona. Byla na mě naprosto bezdůvodně zlá a sprostá, jak to může udělat! Já, takovej dobrák!" Hornice rodí jednu krokodýlí slzu za druhou a vříská na celé kolo. Celý hlouček Krůt a spol.u se kolem ní sbíhá, utěšuje, hladí po hlavičce a slibuje cukrátka. Můj bohatý trénink mladšími sourozenci mi ovšem dává výhodu. Nehnu brvou a sedám si. Se třeba vztekni. Na televizi se po desátý večer koukat nebude a řekla jsem.
Koledovala si dlouho. Tak už si konečně vykoledovala. Výhoda? Do konce týdne jsem od ní neslyšela ani slovo.
Jsem zabiják. Dovolila jsem si křičet na "Třídní sluníčko" (odkdy se schvaluje tenhle institut a jak se do něj volí?). Od teď jsem automaticky pasována na největší megeru. A víte co? Nemrzí mě to.
Mě je to totiž fuk.
Mějte se vážení čtenáři, děkujeme za pozornost a zůstaňte s námi.

Kdo si hraje s elektrikou, dostane malou ránu. Kdo se mnou, dostane takovou, že lituje, že si nehrál s elektrikou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PHOENIX PHOENIX | 18. března 2011 v 18:13 | Reagovat

No, "Třídní Sluníčko" bych nazvala spíš rolí než Institutem...
Taky bych nahradila větu "mě je to fuk" prohlášením že jsem na to hrdá..ale když je ti to fuk, už se blíží chvíle kdy na to že tě mají za bestii hrdá budeš. Už jsi jednou nohou v příkopě :D
(Prosím tě, tím ale netvrdím že v hrobě!) :D

2 PHOENIX PHOENIX | Web | 18. března 2011 v 18:15 | Reagovat

Jo, už vím odkud máš ten Nadpis!
Aby jsme tě nepřejmenovaly na Jóžina :D

3 Petsan Petsan | E-mail | Web | 19. října 2011 v 0:36 | Reagovat

Souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!