Mrs. Diamond zachráncem situace

27. března 2011 v 8:09 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks


I was born to loose yeah yeah yeah yeah
God must hate me, cursed me for eternity
God must hate me, maybe you should pray for me
Breaking down and you can't save me
Stucked in hell and...I wanna go home
Hlasitou muzikou si už opět vytloukám mozek z hlavy. Pro nedostatek místa v kabelce se zbytek pochopitelně nezbytného učení vejde do igelitky. Na kabátu flek od čehosi, šátek se mi poštěstilo trhnout v metru. Rýmové slzy podporované větrem zarputile rozeírají make-up. Kašlu na to, mám hlad. Skončí to u chlebíčků.
Když jsem včera odpoledne vystoupila z metra, ti štědřejší z vás by mi dali pětikorunu, ti méně štědří minimálně soucitný pohled. KMnou ztělesněná klasická ukázka přesného homelessáka, v ruce s igelitkou, opatlaná od hlavy až k patě od majonézy a vlastního roztékajícího se make-upu jsem mohla vypadnout - v lepším případě z karnevalu, v tom horším leda - z popelnice. Vyloženě elegance sama, hm, dámy? To bude dobrý, uklidňuju se. Za půl hodinky jsem doma, sednu k počítači a každýmu bude jedno že mám na nose Uherské království a ve vlasech zamotanou tužku, protože moje postava vypadá - potvora, musím se zeptat jak to dělá - vždycky dobře. Ale kdo řeší fleky na saku, když můj roztomilý na modro obarvený 50 pixelů vysoký avatar, modifikovaný hlas přes Skype a kousavé psané komentáře na hlavních logách je tak to jediné, co ze mě ostatní celý večer mají.
Ovšem, chyba lávky.
"Zkolaboval okruh, stojí to až na Jižní spojku."
No to ne. Mé táhlé vytí se z autobusové zastávky muselo zákonitě nést minimálně do Brna.
Maminka na mě hledí zkoumavým okem. "Takže nezbývá nic jiného, než zůstat odpoledne v Praze."
Super nápad. Vypadám, jako kdyby mi právě zakázali spát na nádraží, a pojedu někam courat. Fajn. Mrs. Diamond vidí, že mám opravdu dost a vytahuje nejvyšší trumf.
"Zmrzlina, kino, slevy...co?"
Slevy? Dobře. Kino...fajn. ZMRZLINA? Kde mám Opencardu, jedeme!
Telefonicky vyřídím omluvu ze hry, aby se mnou nebylo počítáno na dnešní večer ač jsem to slíbila a vyrážím do víru velkoměsta. S trženým šátkem. Rozpatlaným make-upem. Vlastní matkou co právě stála dvě hodiny v koloně a je na tom obdobně jako já.
Zprávu vám podávám až teď, včera jsem přijela jen tak tak, abych před půlnocí stihla pozdravit guildu a omdlít do postele. Což mi ovšem, jen tak mimochodem, nezabránilo budit se po půl hodinách a od půl šesté civět, že, ale to už je z jiného soudku. Všechno zlé je nakonec pro něco dobré. Mějte se pěkně vážění čtenáři a berte život s humorem.
"Kdo si hraje s elektrikou, dostane malou ránu. Kdo si hraje se mnou, dostane takovou že lituje že si nehrál s elektrikou"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fatima Fatima | Web | 20. července 2017 v 14:16 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone6S. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobnosti WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!