Opa opa,teda..Fopa Fopa!

7. března 2011 v 7:01 | Phoenix |  Inside of diamonds
Zdařeček Dítka!
Hlásím se vám z hotelu plného arogantního personálu který buď znakuje nebo mluví anglicky s takovým akcentem že si vše žádáme na papírku, ale i to je obtíž proto že vše je psáno foneticky.
Lehce se tak stává že lvice někoho přetáhne svým příručním zavazadlem o objemu 30litrů,Siren někoho syčivě požádá "Kisss my Ass!" a tak podobně.Nic u čeho bych si nezvládla pilovat nehty nebo nadávat v albánštině. Naše "orientálně zaměřené padoucnicové Simpózium" je skoro u konce.
Zatím jsme průběžně šesté,ale zítra nás čeká specialita naší choré-ografky,tj Volný program.
Bea-Mall se na něm vyřádila naprosto neskutečně,to se musí nechat.Každopádně,podle toho co jsem viděla při průchodu hallou kterou některé naše soupeřky považují za tréninkovou místnost jsem nejen nejoriginálnější ale i nejpropracovanější.Jen aby z nás to zelený peří neopadalo,to by nebylo zrovna ono.

Každopádně,zbývají dvě části ze sedmi,a ty dvě byly a jsou našimi specialitami. Až na naše občasné přešlapy (lvici uplaval spodek od bikin,já polila místo nažhaveného nápadníka pořadatele,škoda minerálky...atd.) zatím vedeme,a ještě určitě zabodujeme.a k tomu "opa,opa..." to je ta složitější část textu písně na kterou trsáme,jen aby jste od toho nečekali kdovíco.Mějte se,za pár dní nás tu máte,pečený vařenýPro zatím se loučí vaše Phoenix,
gratulující Beye-Mall a Angel Enigmě
ke skoro úspěšnému nastavení layoutu.
Holky ,tady vlastně,Ladies jste šikulky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!