Pod pláštěm noci,není mi pomoci.

26. března 2011 v 1:12 | Bea-Mall |  Inside of diamonds


Před tím než mě sežerete za živa,
za trošku angličtiny a neautorského textu,
propůjčeného z písní od We Are the Fallen
podotýkám že ty modré úryvky nejsou mým vlastnictvím.
Jedná se o texty písní Sleep Well My Angel,Paragrim a Trough Hell.
Na obě dvě se vztahuje autorské právo skupiny We Are The Fallen.
___________________________
Děkuji,vaše nevyspalá Bea-Mall.


Are we alone?
Is there more then we believe in?
Oddechujíc jako po pětsetmetrovém běhu za sebou co nejtišeji a zároveň nejrychleji zavírám dveře.Čekám.Čekám náraz nadlidské síly krvelačné smečky dvoumetrových hlapů s vlčími hlavami kteří se je pokusí rozbít.Ne že by mi ty dveře poskytovaly bůhvíjakou ochranu,jsou obyčejné navrch prosklené. Ale oni vědí že nesmí dělat rámus.Přišel by na ně někdo dospělý.A to oni si nesmí dovolit,jejich svět má pravidla.Děsit děti jako jsem já můžou,ale dospělí by jim dali.Moje matka má ránu,ta by jim kožich vyprášila,ježně ta spí a její tiché a rytmické pochrupování se nese od vedle.
Haunting these walls
Shadows crawling out revealing.
Svezu se po stěně vedle dveří a snažím se to prodejchat.Nepomáhá to.Chvíli uvažuju že bych se zavřela do skříně a zahrabala pod zimní svetry a kabáty.Ne,ucítili by mě.Skříň by taky rozbili.Skokem,který kdyby viděl Železník zbledl by závistí,hopnu pod deku.Honem pod peřinu ať to nevidím.
Fear in me
Stays in me.
"Nám neutečeš"zní mi hlavou.Hned mám před křečovitě sevřenýma očima, zpod jejichž víček se hrnou slzy, nejen mžitky ale i obrázek vlkodlaka s tlamou od krve.Honem MANTRU! "Hodňoučká Miloučká" černé na bílém...nic,jsem jako počítač a oni jsou agresivní reklama vyskakující automaticky v dalším okně,znovu a znovu.Vidím dvě roviny.V jedné svojí mantru a v druhé vlkdolaka. Přejdu na horší kalibr. V hlavě skládám hml kód a překládám ho z angličtiny do chorvatštiny.V další ComeBackovskou Marcelku a její "Vííítrrrrr odddvannéééé".Vlkodlak má zřejmě povolený flash a rychlejší downloading.
Je jako vir.A nepomůže ani Avast!
The nightmares inside here
My dark fears all in my head again.
Potím se ale nic mě zaboha nedoutí vystrčit nohu zpod peřiny.Ukousli by mi jí. Po prsou mi přejíždí nejspíš parní válec.
"Prosím,dvě hodiny" Potichu šeptem.Tak hluboko jse klesla,prosím o slitování a spánek vlastní halucinace.Ani nevím jestli prosím o odložení vlastní popravy nebo o chvilku klidu.Možná o oboje.
The nightmares I fight here
All my tears pull me through hell again.
Zdá se to jako hodiny,roky..světelná léta.Jsou to vteřiny.Mžitky mi létají před očima v mnoha navzájem se střídajících variacích a já si přeji umřít jako bídný červ.Zašlápněte mě podpadkem střevíčku,jen mě nenuťte to dál snášet.Upadám nejspíš do křížence mezi spánkem,komatem a šokem.
I wake in the night.
And I pray that I've been dreaming.
Zdá se mi že běžím lesem.Černobílé mrtvé stromy postupně přecházejí v palouk plný květin jako z filmu Adéla ještě nevečeřela.Do celého tohoto obrázku se vkrádá další rovina.Zvuk.Jemná vlezlá melodie potichu našlapuje a nepozorována nabírá na síle.Pouťový kolotoč v 2D.Vidím ho a slyším. Za mnou se stále ozývá to funění a z mého pronásledovatele jsou vidět jen a jen černé pánské lakýrky.Vyleštěné. Snáře o tomhle o všem mlčí.Na kauzu zňičme Beu-Mall psychicky je uvrženo informační embargo.Nejspíš.Možné je všechno,zvlášť v noci.
There's nowhere to hide
From this nightmare calling to me.
Přála bych si utéci,někam daleko.Třeba do Utopie. Nebo aspoň někam....Jasně! Mám to,vezmu kličku do Lurie a pošlu na vás vlastní alterego,hnusáci hnusní,bídáci bídní!...S nadéchem a myšlenkou "To dám" vystrkuji ruku z pod deky a popadám důmyslně narafičený blok s tužkou.Z hlavy vytahuji melodii Hammerfallské Sharony a potichu si jí žbreptám a broukám. V očích mě pálí slzy,zuby mě bolí jak je tisknu k sobě a celé tělo se mi otřásá vzlyky které v sobě,leckdy marně dusím.Polykám vlastní slzy.
Fear in me
Stays in me.

Prdím na modlení,modly,prosby,mantry a písničky. Naruay! Do nich!
Můj sličný model který nejspíše utekl z mola nějakého italského návrháře mě zamyká ve vlastní komnatě,prý abych si neublížila.Jako bych já za ty pitomý brnění mohla.Je to krám?Je.Ne,vlastně není.Je to hromada nanicovatýho kovošrotu.
Hromada kovošrotu shodila další hromadu kovošrotu a mě dochází že padají jako domino a v té chodbě do které jsem měla vejít žádné domino parodující figuríny v brnění být neměly.Zase jsem se ztratila na cizím hradě.To mi k tomu ten Eliáš nemohl dát mapku?!Doufám že tady ti měniči jsou mírumilovnější než ve většině filmů...Z mého vnitřního monologu mě probírá fakt že poslední figurína vzadu místo toho aby spadla se na mě otáčí a jde ke mě.Než stihnu zaječet jako nakopnutá Ashelinka a popovídat si tak s netopýry ten obrněnec sundá helmici s hledím a ukáže mi rozšklebenou vlčí tlamu. Ráda bych se sarkasticky ušklíbla jak kočka šklíba nad tím že mu určitě smrdí z huby,ale mám co dělat abych se v běhu nepřerazila o vlastní spodničky.
Do we sacrifice, let our story die?
Blissful lullabies return again,
Né,Naru!Naruay! Naruayinko,ňuniko..nenechávej mě tu samotnou,plosííííím! Tak jo.Vystrnadili mě už i z Lůrie.Jsem...však Vy víte kde.A v háji to neni.Tam už jsem přeci ve snu byla.Takovej háj masožravejch kytek,šmankote to už nee,alespoň nee dneska v noci.Jo aha,ono už dnes není dnes ale včera co?Hahaha! Tenhle článek mi vlastně kalendářně trvá napsat dva dny.Hahaha!A dva dny v kuse už trvá tahle Lycantropí Seance. Hahaha už není na místě.
If we still a while, let love survive,
Delicately crawling to your grave.
Těm vlkodlakům to dnes nějak sluší.Dávám na rady kamarádů a zkouším je v duchu nějak ztrapnit.V hlavě mi sice zní alarm,nepředstavovat si je za žádnou cennu nahý,jinak se zbleju jak dorota,ale něco zkusit musím.
Cha,cha,cha. Právě mě kousnul,netradičně, vlkodlak s baletními piškotky ovázanými až do půli chlupatých lejtek.Šifonová,jasne řůžová stojatá sukně jako pro Barbie z Louskáčka mu při tom šustila. Chachacha.Sranda musí bejt ani kdyby spánku nebylo.
This is why I have to leave
So sleep well my angel.
Sviť mi měsíčku Sviť,ať mi šije niť.Do ----(domyslete si hlasité píííp)vždyť celej ten ---- úplněk už je dávno v tahu a neštěkne po něm ani pes! Ale Vlkodlak po něm zavyje tuze rád. Aúúúúú,Háúúúú-úú!

Víte vy co? Všichni přece víme že:
že psy vyly věnce a víli vili na měsíc a dostaly kuli dyktátu a češtináři infarkt. Tak(!!!) a má to i ten vlkodlak!
You were everything to me
This is why I have to leave
So sleep well my angel
Sleep well my angel...
_________________________________________________________
_________________________________________________________
__________________________________________________________
První část textu převzata z této písně.

Další pak z této:
A sladoučký konec pak je z romantické balady Sleep Weel my Angel. A já jdu hajat jako andělíček. S vlkodlakem v místo plyšáka. A bastafudly! 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!