Prožít peklo, aby si ostatní užili. Stojí to za to?

6. března 2011 v 19:10 | Silverstorm |  Plevel


Tak jsem tu zase, tentokrát se zprávičkou o výletě Plevelu. Chtěla jsem původně chvíli počkat, než trošku vychladnu, ale musí to ven, takže je prostě zdrbnu rovnou.

Jak to minule bylo super a moc mě to bavilo, tak to tentokrát stálo za bačkoru. Už od začátku jsem měla nejasné tušení, že to nebude žádná sláva. Je pravda, že s některými přítomnými (Slečna T, Bleška, Tornádo) jsem schopná velmi dobře vyjít,ale přítomný Hlodavec, Děvče-z-hor a členové vedení mě dokázali vcelku úspěšně zničit.

Pozorování hvězd mi nevadilo. Ne že bych potřebovala vědět, že Regulus se nachází na zadečku lva, ale aspoň to bylo nějakým způsobem poučné. Další den jsme panu hajnému pomáhali bourat oplocenku. Práce docela v pohodě. Rozdělili jsme se tak, že vedení a Hlodavec šli druhou stanou než my, takže jsem se musela vypořádat jen z hloupými, rádoby vtipnými poznámkami Děvčete-z-hor. Po chvíli pochopila, že se nemusí snažit a nechala toho. Po ukončení práce vedení usoudilo, že stejně udělali víc než my. Spočítali jsme to, udělali víc přesně o dvě části oplocenky. To není zase tolik.

Další super aktivita bylo určování zvěře podle bobků, které zanechala. Naštěstí jsme do toho nemuseli sahat, jinak bychom byli doslova po lokty ve sra..ách. Následovala vtipná hra na určování azimutu. Pro ty z vás, kteří nevědí o co jde: chodili jsme křížem krážem okolím s buzolama v ruce jako idioti (a snažili se vykompenzovat odchylky). Nakonec jsme našli všechno co jsme měli, ale ani jednou jsme se netrefili přesně (nevím jak druhá skupinka, ale pochybuji, že se trefovali lépe než my). Osobně si myslím, že bych dané místo asi našla rychleji po čuchu a to i s mojí rýmou.

Výlet byl zakončen výrobou oddílových triček (a pro mě a Slečnu T. spoustou mytí nádobí). K mému zklamání se nikdo nepřiotrávil savem. Dokonce nikdo ani nespadl do potoka, když jsme trička máchali. Prostě nuda. Pak jsme se ještě ve vlaku učili určovat světové strany podle hodinek a slunce, nebo hodinek a měsíce, ale to už mi bylo všechno jedno. Podle slunce to umím, a v noci stejně většinou nemám baterku, takže bych si neviděla na hodinky.

Mohl by mě na srdci hřát pocit z dobře udělané práce, protože ostatním se výlet určitě líbil, ale ten pocit se nějak nedostavuje. Upřímně řečeno, jsem unavená, mírně špinavá (hlavně bahno), všeobecně zničená a i trošku naštvaná. Pokud bych mohla mít dvě přání, bylo by to: zbourejte školu a nechte mě být. Bohužel, škola asi zůstane stát, takže se jdu přesvědčit, že se mi tam chce. Doufám, že váš víkend byl méně unavující.

Jediný způsob, jak zradit svého nepřítele, je přestat ho nenávidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna T Slečna T | 6. března 2011 v 20:46 | Reagovat

Obdivuju, že ty pocity fakt dokážeš takhle rychle hodit na papír..ee, na obrazovku. Pocity mám asi tak podobný, opět jsme si osvedčily v praxi naše balení v 5 minutách  ;-) Haha, fakt vtipný. Aspoň, že mamka uznala, že teď už ty boty fakt potřebuju... Knžka, knížka, knížka (ořech, meruňka...)  :-D

2 Dopravní Informace Aktuálně Dopravní Informace Aktuálně | E-mail | Web | 9. července 2012 v 21:11 | Reagovat

Moc hezký článek =).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!