Sweet Little Something

26. března 2011 v 7:41 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks


Zdravím, vážení čtenáři. Sedím na fyzice a rozhodla jsem se že se budu věnovat tichým nenápadným aktivitám. Zaprvé, chce se mi spát. Zadruhé, usoudila jsem že se k mladé praktikantce budu chovat slušně. Nejen proto, že mám pocit že slečnu znám, ale spíš proto, že prostě dneska nemám náladu na to znepříjemňovat někomu život. Po mém výstupu s Malou Hornicí se mi většina spolužáků vyhýbá a ty zbytečné pokusy menšiny narušit můj klid sedícího Buddhy mě záměrně nerozhazují. Na čtvrtek, totiž teď už vlastně dnes protože článek vidíte vždy až když se tam dostanu, jsem si naplánovala cestu domů. Ať už skončíme v kolikkoliv, do svého domova dorazím. Jak už jsem řekla, tahle budova mi nebude diktovat kdy můžu domů a kdy ne. Tak přece jen, já tam bydlím, že.
Ne, že bych v posledních dnech byla zrovna miss sympatie. Do patřičných končin odesílám s grácií každého, kdo se pokusí o interakci, že Piškote? Test netest, na dnešní odpoledne mám naplánovánu střelbu. Nebojte. Terče, diabolky, palebný prostor. Ano, sportovní střelba. Ne že bych byla rozzlobená. Nepotřebuju se vybít. Jen se chci bavit. A to byste měli i vy. Ano, řítí se na mě spousta testů. Polovina profesorů je na mě zasedlá. Doma je spousta práce. Všichni mi lezou na nervy.
Podívám se ven do sluníčka a usměju se. Je přece jaro. Máme krásné odpoledne. Jedu domů. Co si přát. Krásné odpoledne vážení čtenáři, uživejte života a nenechte, aby vám něco kazilo svět. Vždycky se můžete přece stavit tady a zjistit, že někde v republice je dalších šest lidí, kteří jsou na tom stejně nebo hůř než vy a berou to s humorem.
"Kdo si hraje s elektřinou, dostane malou ránu. Kdo si hraje se mnou, dostane takovou že lituje že si nehrál s elektřinou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!