This is a story of a girl

6. března 2011 v 18:38


...who cried a river and drown the whole world...
Napadla mě vám taková myšlenka. Až celá moje působnost na Lairu skončí, bude prostě finiš, já budu moct nasednout do auta a zavolat "Chcípněte v pekle!" a budu vědět, že nikoho z těch lidí co mi šest let usilovali o duševní zdraví už nikdy neuvidím, budu někdy schopna jim to všechno říct? Říct jim, kolik bezesných nocí a bezduchých dní mi připravili? Ukázat jim, že jejich pohrdání mnou není ani setinou mojí nenávisti k nim? A jak? Kdybych měla ze sebe najednou sejmout všechno to trápení, možná bysme tam seděli ještě do příštího roku. Pak mě ale napadlo něco jiného-co kdyby se všechno dozvěděli všichni naprosto najednou a navíc ve svém volném čase? A jak, ptáte se? Tak jako 100 lidí denně a 13000 lidí od začátku roku. Ano, je reálná možnost, že až to všechno skončí, pošlu každému spolužákovi mail s jednou jedinou zprávou: "Jestli se o sobě a o tom co jste předešlé tři roky prožívali chcete něco dozvědět, klikněte."
A pak? Pak si změním telefonní číslo, odstraním je z facebooku, smažu svoje dva oficiální maily a bude. Mosty budou spáleny. Napořád.
Těším se na to? Samozřejmě. S Žofkou, Milly, Silver, Janinkou, Praguegirl samozřejmě s Wolf a možná i s Jezinkou se přece můžu vidat vesele dál, protože konec konců, jsou to právě ony kvůli komu zůstávám na Lairu.
Představa že už v životě neuvidím Frajírka nebo třeba Hopperku je natolik lákavá, že si jí společně s písničkou Breakaway nechávám na dlouhé večery, kdy nemůžu spát. No ale možnost, že si tohle všechno jednou přečtou, je natolik nádherná, že celé myšlence dodává správné koření. Poučí se? Uvědomí si něco o sobě? Kdo ví. Ale možná...
Je skvělé svůj příběh srozumitelně sepsat a sdílet ho s vámi, našimi čtenáři, protože bez vás bychom nebyli ničím. Mějte se krásně, dobrou noc a pamatujte:
"Kdo si hraje s elektrikou, dostane elektrickou ránu. Kdo si hraje se mnou, dostane takovou že lituje že si nehrál s elektrikou." (Wolf)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!