Výročka za..co že je to za měsíc?

29. března 2011 v 23:55 | Bea-Mall |  Výroční Zprávy
Jasně,Březen! Tak že za kamna vlezem?
Ee...tam by nás přeci vyčmuchali vlkodlaci!
Vlkodlaci? No jasně, ti v baletních piškotéch!

Nějak mi se mi ty letošní měsíce slily do jednotlivých denních úkolů a tužeb.
"Prosím ať se mi nevybije baterie,ať se mi povede urvat si čas na blog,ať se mi povede slušně odpovědět na mejl,ať se s matkou nehádám...ať nepropadnu..."
Což o ty denní úkoly,ježiškote...ty jsou banální! Ale pouhé noční dejchej je těžké.Vleču si s sebou kříž v podobě panických záchvatů a depresí.Po antidepresivech mám noční můry...
"Prosím ať aspoň dneska spím šest hodin,to by mi k fungování po dvou kafích stačit mohlo.Prosím ať mi nehapruje tlak.Prosím ať nemám před očima mžitky, moc moc prosím ať tu není ticho,strašně moc prosím ať mě ta paranoia pustí..."

Úspěchy mých nepřátel:
Já starý paranoik už kromě Diamond-Ladies,Krutosestry,Silly a Družinářky nesnáším všechny.Všech se tak trochu bojím,všichni mě zradili....a nejradši bych je všechny viděla co nejdál ode mne.Proč nemůžu mít soudní příkaz na to aby se ke mě řekněme tato seketizovaná sorta lidí nemohla přiblížit pod cca 2km? Stává se ze mě bledá mrtvola s kruhy pod očima,paranoiou těžšího kalibru,věčně vybitým telefonem a rozcuchem na hlavě.Permanentně netuším kolik je hodin,nebo co je za den. Permanetně je mi zle. A na ty vlkodlaky bych si měla pořídt patent. Honil někdy někoho chlap s vlčí hlavou v šifonové růžové sukni?

Úspěchy mých přátel:
Panebože,jako žes mě nikdy nevyslyšel vyslyš mě teď pokud nějak,ať už jakkoli(klidně i v kapalném skupenství!) existuješ a dopřej mi se na tu podskalskou dostat.Prosím. Ti lidi mi neskutečně pomohli,je mi jedno že paranoik v mé hlavě mě varuje před statisticky hrozící zradou,já se mezi ně teším jako malá. OBROVSKÉ DÍKY, patří mojí milovanné Ellien. Proto že ona je ten člověk který se mnou je schopný kecat tři hodiny na skypu,glosujíc stravu a způsob života krtků. To ona se mnou rozebírá animovaný film který už kvůli mě viděla tisíckrát a jehož soundtacky( Bryan Adams bude táta,šílená fanynka posílá Gratulace)
zpívám už nějakou dobu.To ona mě dokopává do režimu stand by a hlavně...to ona společně s Věrnou Angel Enigmou,které také děkuji, stály u zrodu poslední kapitolky Naruay ve které jsme já a moje Alterego nakopaly všem Lycanům a lycantropům ty jejich..a just to sem napíšu ,sice cenzurovaně ale napíšu, ty jejich hnusný chlupatý a zablešený pr*ele! Ano,zachránily jste holky moje nejen celou rodinu,Eliášovo budoucí manželství ale hlavně...Trosky mého duševního zdraví.

Mé úspěchy:
No,budu skromná. I přes vlastní blbost,bouřící hormony,málem nekonečno zdravotních testů a dalších šílených pohrom...Jsem stále na živu.Polívajíc se kafem dodávám že jsem jak Metonymicky tam Metaforicky podobná švábům. Mě nejspíš nezabije ani radiace. Kdybych na to měla finance,jela bych své "superschopnosti" prubnout do Japonska.
Dalším úspěchem jsou čtyři naprosto úžasné Ilustrace pro Naruay,nad kterými všichni plesali a možná že to ani netušili ale hrozně mi tím pomohli...První pokusy s vybarvováním mých věčně černobílých ilustrací jsou dobré. Víc než dobré na to jaká jsem já technická lama. Když už jsem v té sebechvále,povedlo se vyjednat pomoc s nastavením layoutu a věrná heslu "chytrému napověz,hloupého trkni" jsem tedy potrkaná fotonávodem z printscreenů nastavila za pomoci Angel Enigmy Layout.

Mezilidské vztahy:
Tahám Eset z depky jak jen můžu..a sama mám nastartovaný odbanný mechanismus. Naruay jede na plné obrátky,má chudák na pilno.Ve středu zmlátila vědrem s vodou Fenryra,dnes musí zakopnout o nějako metamorfovanou dryádu.Když ony ty lurijské stromové panny taky nechají vlastní kořeny válet se všude. Jen aby jste věděli,když Naruay zvládla smečku vlkodlaků kteří mi způsobovali hysterii,paniku,nespavost a depresi,zvládne i pár vrbiček.
S Diamondkami vycházím,pouhou svou existencí jsem naštvala Šakalku což je pro mě bod k dobru...Ale dál to vrže.
Lidičky,říká vám něco přísloví "žij a nech žít" ? !
Jak já bych si přála aby jste mě všichni přehlíželi! Mít tak od vás od všech pokoj!

Váha,krevní obraz...a tak podobně:
první stoupá,druhé je v normě,sice o fous ale je..Tlak je trošku nižší ale už jsem měla horší...Fyzické tedy sumasumárum mé problémy nejsou. O bod víc pro donucenní sama sebe si tu terapii vyjednat.Nějaké to skupinové sezení by mi víc než bodlo.
Potřebovala bych se..naučit důvěřovat lidem. Ne jim slepě věřit,jen...omezit paranoiu.Dost rapidně omezit!
Také by vůbec nevadilo nějak omezit stres..ale to není v mých silách.

Prospěch:
Klesá,rapidně.A mě je to u prd*le. pro důvody k depresím už mám dost dlouhý čekací seznam a jsem líná(už jen z principu) tam nějaké "školní známky" připisovat.Na hroucenní mám lepší věci než množící se kule.Tak.Domluvila jsem.

(S)potřeby:
Stoupající(!!!) ve všech směrech.Větší spotřeba Elektřiny,větší spotřeba vody(sprcha mě uklidnuje)...Rapidně zvíšenné příděly kafe a čokolády,brambůrek...není to vyšším fyzickým výkonem.Kdepák.Spíš tím psychickým.Nejvíc mě štve ta spotřeba baterií a sluchátek!

Články:
Tenhle měsíc stály za prd.Mám jich tu dvanáct rozepsaných a všechny je smažu.Náměty jsou neaktuální a i kdby aktuální byly já je nedovedu dotáhnout do konce.Jediný na který jsem vážně pyšná je POD PLÁŠTĚM NOCI,povedlo se mi v něm využít citace songů.Tenhle námět jsem měla v hlavě už dloooouho.Mooc dlouho.

Motto měsíce:
No,ne že bych ho nějak požívala.U víc jak poloviny článků chybí!
Škola jse jako Abstinth,nejlepší je když hoří!

Film měsíce:
Spirit,Přízrak ... z krátka a dobře Stallion of the Crymaron. Koňská pohádka o statečnosti,věrnosti a hlavně víře a lásce.
Noc co noc mě dojímá k slzám i když ho znám slovo od slova. Písně z něj tón po tónu,takt po taktu.Texty v češtině i v angličtině.Z paměti. Nejlepší na tom je že se díky spiritovi mám o čem bavit s Ajnštajnem a že vím o tom že i on je Amasův fanda. Tenhle film mě vlastně zachraňuje :D

Song měsíce:
Jsou tu čtyři. Stálice mého nebe... Im a Survivor.Můj zachránce,můj příběh.
Optimistická Absolutely od Nine Days.Story of a girl mě nakopává pozitivní energií, z neznámých důvodů.
Spiriťácký Brothers under the Sun. Miluju Bryana Adamse a jeho balady. A tahle je..úáááá..božská...
Leze na mě jaro.Nakazila mě tím Eset.Jsem krapet dojmutá koncem Spirita a při závěrečných titulkách běží:
Dont let go od Bryana Adamse a Sarah McLachlan. Tak mi tu romantiku přejte .

No,já mám dost.Padám se tlemit vlkodlačí smečce v obsazení labutího jezera.Mějte se krááásně a tady máte moje další motto:

Můžeš litovat, proklínat, nadávat, cokoliv co ti srdce nabídne.

Jediné co musíš je však bojovat.


Snad si na něj na Southu vzpomenu :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!