Zadejte souřadnice GPS

13. března 2011 v 17:07 | Silverstorm |  Inside of diamonds


Právě vstupujete do nezcela zmapovaného území, a proto můžete dostat zavádějící instrukce.

Právě takhle se GPS na palubní desce hlásí už asi po sedmé. Tatík, coby řidič, nadává a snaží se neztratit a mě pomalu padají víčka a zvolna usínám. Jako vždycky, když se tatík v autě rozčílí. Schoulená na zadním sedadle, s hlavou opřenou o okno, cítím, jak se mé myšlenky rozbíhají do dáli a pomalu mizí v černočerné tmě...

Asi vám došlo, že se konal rodinný výlet. Celé to bylo v pohodě, nebýt cesty tam a cesty domů. Tatík totiž nadává při sebemenší příležitosti a zrovna dnes poprvé použil nový přístroj, který zjevně nepatří mezi nejkvalitnější. Já mám při každé nadávce kterou slyším pocit, jako bych dostala facku a na tyhle cesty autem už mám vyvynutý obraný mechanismus. Začne řvát a já usnu. A pak už nevím nic.

Dnešek nebyl žádnou vyjímkou. Prospala jsem skoro celou cestu. Je pravda, že následující procházka z Karlštejna k Malé Americe a zpět byla hezká, ale byla by příjemnější, kdyby se u toho tatík nerozčiloval nad politikou. Přežila jsem to. A cestu zpět jsem zase prospala, takže to bylo bez problému. Ale stejně mi vadí, jak se někdy chová. Na všechny ostatní bere ohledy a snaží se udržet, ale svou rodinu jako by ani nepovažoval za lidi. Je si jistý, že ho máme rádi ať je jaký je.

Já tedy nemůžu říct, že bych ho neměl ráda, ale když řve jako magor na GPS navigaci, úplně v pořádku to není. Snad si příště pořídí nějakou kvalitnější, která nebude mít hlášky jako Vstupujete do nezcela zmapované oblasti, a neposílá nás na neexistující silnice. Když po nás pak chtěla GPS souřadnice, radši to vypnul a dojel domů po paměti. Samozřejmě se ztratil a byla to maminčina chyba (moje chyba to být nemohla, když jsem spala, že ano).

Naštěstí jsme se nakonec dobrali našeho místa určení a já mám v úmyslu tu zůstat...minimálně do zítra.

Jediný způsb jak zradit svého nepřítele, je přestat ho nenávidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!