Zazdím to...

13. března 2011 v 22:23 | Bea-Mall |  Inside of diamonds


Dobrý večer,drazí a milí.
Hlásí se vám,hormony unešené jelito.
Na tom jelitě si trvám.(!!!)

Po výkendu hormonální bouře usedám ke své malé soukromé týdenní rekapitulaci a hrozně bych si přála osmý den,takový privátní nadstandart který by mi poskytl dostatek času nato "udělat za událostmi minulého týdne tlustou čáru". Prosím vás,neděste se. Nikdo neumřel, naše blogování nekončí ani nic podobného.Můžou za to moje hormony. Hormony 4ever!

O výkendech se mi tato malá rekapitulace a oddechovka daří,jenže tento výkend mi nebylo přáno.Z thajska se vrátila krutosestra, Gína už mi nešlape po vaječnících a abych tak pravdu řekla,její funění a olizování (i to šlapání a ostré lokty)mi chybí.
Jsem tu zase sama,se svými hormony a chytá se mě ta malá drápkatá mrcha jménem deprese.Čeká mě pár dní hrůzy,povedlo se mi zmrvit i ten discman,kterým jsem si nahrazovala ztracenou MP3ku.Znamená to jednu věc. Jsem v prdeli. Naprosto.
Ano,vím že mě za to sprosté slovo Phoenix uklove, vím že se mi za celý výkend nepovedlo nastavit layout, že jsem dokonce lama-nedovedu vyrobit klikačku-...
No prostě...
Nejen díky vlastní blbosti ale i díky vlastním hormonům jsem si zazdila několik skvělých šancí.
Ptáte se jakých? Dám příklad.
Pět let píši, a teď jsem se odhodlala poslat svou ukázku jednomu internetovému publikačnímu serveru. Pod jiným nickem,z jiného mejlu...Anonymně. Jenže JÁ KRÁVA (!!!) jsem ten kousek poslala v nezkorekturované verzi! Pic kozu do vozu.
Tak jak mě to napadlo,tak jak to bylo v rychlosti mé "dějové vize" nadatlováno do wordového dokumentu.Pravopis podle jednoduchého pravidla "napíšu to i který je blíž písmenu který je před ním."
Bez KOREKTURY.
Tak,kráááááávo! Máš to!...Toho si nevšímejte,nadávám sama sobě.
Obratem přišla odpověď že mé hrubky absolutně zazdily pointu i čtivost příběhu.
Tak a mám to.
Černé na bílém .
Tečka!
Zazděné!
TEČKA.
A pokud se nám do konce týdne nepovede nějak ten Layout nastavit,zazdím už všechno.
A ze všeho nejdřív zazdím svou depresi.Antidepresivy a čokoládou. Tím ostatně zazdím i svou dietu,která už je v podstatě zazděná zaživa.

Mějte se jak chcete,já se během dnešní noci musím naočkovat tak abych ráno byla schopná dojít na South,kde zazdím sama sebe snahou přežít všechny ty útrapy školního
"vzdělávacího procesu" ke kterému už v poslední době rozhodně nemám tak vřelý vztah
jako dřív.
A doufám že zase budu zkoušená z Češtiny. Proto že, už se mi tenhle jazyk začíná, i se svými pravopisnými zárkuty, hnusit. Asi brzo zazdím i svou mateřštinu a přijmu "otcovštinu". Ostatně jsme více méně dvojjazyčná domácnost. Aspoň bude sranda. Já totiž tou druhou řečí umím tak akorát blbě čumět. Zato ale bravůrně. To vlastně umím i česky,taky na výbornou.
Tak, já jdu blbě čumět. Až někam vyčumím díru,pochlubím se vám svým úspěchem.
Pro zatím se mějte a pamatujte:

Škola je vlastně jako Absinth,nejlepší je když hoří!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!