Živí neživí

9. března 2011 v 16:02 | Angel Enigma

Zdravím mé vážené čtenáře.
Jsem poměrně potěšena, že nevidíte stav, v jakém vám článek píšu, protože to opravdu není moc legrační pohled. I když, vezměme si teorii že byste ho viděli skrz monitor - tak byste stejně viděli kulovku. Za tři dny strávené v posteli s antibiotiky a s počítačem se mi poštěstilo poprskat si monitor souvislým nánosem, takže jsem ráda, že přes něj vidím sama.
Jako obvykle se dala do pohybu moje chabá imunita a užívám si s ní svoje. Výhoda? Přehrála jsem dva levely, zkoukala komletně celý Gurren a to sice v kuse, napsala dva případy a přečetla knihu.
Nevýhoda? Jako pavouk sklípkan odporně startuju po komkoliv a čemkoliv, kdo se na internetu mihne a prostě a jednoduše si chci povídat. Ono, ležte si celý den sami.
Na jak dlouho to bude vážně netuším. Po antibiotikách se mi mělo udělat o poznání lépe, ovšem chyba lávky, je mi den odedne hůř a hůř. Z prvotního stavu teplota-kašel jsem se dostala na teplota-kašel-bolení všeho-absolutní znuděnost a rýma jako bonus.
Proti trudomyslnosti se mi ze skříně podařilo vyhrabat kus čokolády. Nemám tenhle druh ráda, chutí mi připomíná uzené. Příjemný upgrade, tentokrát chutnala díky rýmě jako papundekl.
Ne, že by se mi nehodilo na týden z Lairu vypadnout. Oraz jsem potřebovala stejně jako ty dva levely a nevidět týden spolužáky je ještě lepší bonus, neboť jak známo, lepší nevědět kde jsou než vědět. I když, ještě lepší je vědět že jsou 20 000 mil pod mořem.
Takže, za hlasitého kýchání se vám loučím a omlouvám se za absence zpráv z Lairu. Mějte se pěkně a nenechte se unést rýmou :)
"Kdo si hraje s elektřinou, dostane malou ránu. Kdo si hraje se mnou, dostane takovou že lituje že si nehrál s elektřinou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!