Find something else to do

11. dubna 2011 v 12:14 | Angel Enigma

So what in a world am I supposed to do, I've never did anything to you, so can you find something else to do?


Že holky na veřejnosti nekýchají? Tak sledujte, hepčík! Včera jsem musela s Rosalinde na procházce mírně nastydnout, což mi dnes nenechává říct ani slovo bez zakončení výrazným hepčík. Nicméně víkend se vydařil a vyrážím do ústavu nabitá energií. A ač se mě na chemických laboratořích snaží otrávit a na dějepisu uspat, zatím je mi všechno jedno. No promiňte, ale když pět hodin chodite po lese, dupete a řvete, uklidníte se, to by upustil páru každý. Nicméně do třídy opět dorazilo moje ne příliš příjemné, ovšem vyrovnané já, miláček davů Evil Revenge Angel, říkejme jí prostě ERA. Po výstupu Voda Nevoda aneb Angel sabotuje hlasování ohledně školního zájezdu, na kterém se opravdu vyřádila, se cítí mírně satisfikovanou, nicméně neuspokojenou. A to na něj prosím vážení pojede a s radostí.
No ne Angel, nekecej. Ty fakt jedeš? No samo. Přece si nenechám ujít pohled na Mořské trio jak se čvachtá ve špinavé vodě, Frajírka stavícího stan nebo Umělkyni pokoušející se uklohnit něco na ohníčku. Vzásadě se dostanou na moje hřiště a to si náležitě užiju. Já na jejich kopat umím, tak uvidíme je v mých terénech.
A sakra ERA už kušuj a nech mě psát. Užiješ si to v červnu, tak se teď starej o svý.
"Uiiii!" Sakra co je? Trhnu hlavou, co se sakra stalo? Jo aha. Simulovaný výbuch na katedře chemie natolik vyděsil Sépii a Oliheň, že se rozhodly hlasitě zaječet. Aha, tak zase zpět k vám. Jak může někoho děsit blbej výbuch? No, dívají se divně že sebou ani nehnu. Když si s tím každý týden hrajete, vážně už vás to nemůže vzrušovat. Vůbec, zjišťuju jaké minimum o mě vědí. No tím lépe, tím lépe. Takže si užijme svojí blaženou navýšenost a mějte se dobře. Děkuju za pozornost vážení čtenáři a přeju pěkný zbytek dne.
"S poctivostí...leda pojdeš."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!