Kopřivu mráz nespálí

5. dubna 2011 v 15:02 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks


Zdravím vás znova vážení čtenáři a hlásím se vám s novinkami z Lairu.
Už jsem vytvořili drb? Pravý, nefalšovaný drb na kterém by nebyla ani lžička pravdy, ale místní kuloáry se na něj sletěly jako vosy na bonbón a už to takzvaně jelo?
Až se budete chtít pobavit lidskou omezeností, zkuste to. Pro vaše uklidnění, pravidlo čím chytřejší lidé, tím složitější drb stačí, nebojte, neplatí. Přečtěte si můj příběh a učte se.
Jak všem vysoko široce známo, odmítám trávit přestávky v našem skvělém pseudokolektivu, protože jak říkám, alespoň těch deset minut za každou hodinu mám a to přímo ze zákona nárok na svůj klid. A protože na chodbách bývá ještě pořád zima, kam si myslíte že se schovám v tomhle hnízdě bláznů?
Tam, kde mi v aktuální situaci bude nejlépe.
K Wolf, Jezince, Silverstorm, Žofce, Milly, Poorgirl, Jéjé do jejich třídy. Jejich spolužáci mi nikdy až na výjimky osobně nevadili a oni byli naučení mě prostě ignorovat. Přišly časy co jsem se na naší škole dokázala zase cítit šťastná.
Jak může být šťastný někdo kdo nepatří k nám? Jak to, že se jí tak daří? Jak si může dovolit chodit od nás pryč, a hlavně do ačka! S tím se musí něco udělat!
Několikrát jsem viděla mluvit Hopperku a Sépie s jejich paralelními klony ve vedlejší třídě a jaké to kouzlo, náhled jich na mě se začal kvapem měnit. Mě osobně to bylo jedno. Nikde to nebude vypadat tak jako u nás. Pseudokolektiv proto nasadil silnější zbraně, jenže se šeredně přepočítal. Myslím, že poslat dvě sépie za Žofkou s historkou o tom, jak jsem byla zlá na Malou Hornici, nebyl zrovna nejlepší tah. Žofka rozhodně není nejslabším článkem našeho opravdového kolektivu a jediného čeho se sépie dočkaly byl sarkasmus. Když mi to pak vyprávěla, nemohla jsem popadnout dech smíchy. A chcete se zasmát vy? Ti omezenci to udělali znova.
Když přišla Jezinka s tím, že se mě s ní pokoušeli v Berlíně vyměnit, od srdce mě to pobavilo. Nejen že je to nápad naprosto absurdní, ale všichni víme, že Jezinku máte problém přesvědčit ke konverzaci i z přátelského vztahu, natož z pozice nepřítele. A pak tradá-zrodil se drb.
O jeho existenci mě obeznámila Wolf.
"Oni jí chtějí vyhodit ze třídy? Jako z kolektivu?"
Wolf na dotaz jejich Barbie reagovala zvukem, který nemůžeme pokládat za slovo, vyjadřujícím nesouhlas, odpor a pohrdání zároveň. Barbieně zjevně stačil a už se neptala.
Wolf. Holka co mi říká ségro. A ti idioti si myslí, že jí proti mě poštvou? Jako vážně? Já vím, že oni nemají ani špetku sociálního cítění, nicméně pořád jsem jejich cit pro předvídání přecenila.
Čekám, co se o sobě dozvím dneska. Na koho to zkusí tentokrát. Bojím se? Prosímvás. Konečně vidím v praxi to co mě na Ragnaroku znova, jak malou holku, která o svoje mezilidské schopnosti při nehodě nebo spíš při příchodu na Lair přišla, učí. Umět se spolehnout na lidi. Věřím a vím, že nikdo z nich by nezradil. Je to pro moje spolužáky nejspíš nepochopitelné, ale je to tak. A tak to má být.
Mějte se krásně, vážení čtenáři, a choďte se k nám bavit častěji. Chci s vámi alespoň trochu sdílet to, jak moc se bavím já tady.
Mějte se, věřte jen správným lidem a pamatujte:
S poctivostí? Leda pojdeš.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!