Přátelské Přijímačkování

26. dubna 2011 v 16:48 | Bea-Mall |  Inside of diamonds


Ano,drahouškové moji,milí zlatí.
Nadešel čas přijímaček.
Esetka plakala když mi dávala poslední atarax,
maminka plakala jaká už jsem velká holka,
Roňásek plakal proto že jednou nebyl středobodem vesmíru on,dokonce i já plakala,když jsem si bodla kajalovou tužku
po ránu do oka...

Krátce po sedmé hodině ranní jsme tedy s Esetkou vyrazily. Eset jela jen na vltavskou,já jela až na roztyly.Nervy tekly, ucucávala jsem cocacolu,cpala se musli tyčinkou a hrdinsky nadávala na české básníky. Ku podivu jsem s radou několika příjemných lidí našla zastávku ve správném směru na druhý pokus...a světe divse, po pár desítkách minut byla před Evangelickou Akademií. Bez oka na punčoše,učesaná s očima jen tak trošku rozmazanýma,s jen tak trošínku odřeným nosem,s chrapotem který půjde rozmluvit,výkresy v kabelce a posledním ataraxem v kapse. S vybíjejícím se mobilem v ruce. A hlavně s řvoucím Survivorem na uších. Zatím dobrý,čekala jsem co se pokazí.

Byla jsem tam ale o hodinu a půl dříve.Šla jsem se projít a o tři ulice dál jsem našla krásnou procházkovou trasu lemovanou stromy a pozemkem školky.Zvesela jsem ventilovala vlastní nervozitu rychlím přecházením při kterém se mi nejlépe ventiluje napětí a uvolňuje mysl. Holky,MOJE Diamondky mě podržely. Siren s Eset držěly palce, She Blue posílala přání pevných nervů, Angel Enigma byla víc než Diamantová,proto že to jak mi pomohla se nedá materiálně vyjádřit a Phoenix radila ať v případě paniky nechám jednat Naruay.Matinka byla ku podivu taky relativně příjemná,jen Eset nějak nereagovala na smsku a na omluvný dopis který jsem jí nechávala ráno na místě kde ho musela najít. Žaludek se bouřil,kolena podlamovaly a podpadky nepříjemně klapaly.

Každopádně o pár chvilek později se šlo na věc. Vlezla jsem do školy a překvapila mě její přátelská a útulná atmosféra.
Také mě překvapilo že banda Metalistů,rockerů a Hippies se přátelsky plácala do pramenech před fotkou Vinetoua který hlásal rovnost ras. Jak jsem se dozvěděla byli to čtvrtáci po druhé hodině a mě překvapilo jaká s nimi byla zábava.Pro nikoho jsem nebyla ničím pohoršijící,nikdo mě neponižoval a ještě jsem se dozvěděla že mám pěkné jméno.Dokoce se i skoro trefili. Jo,jsem původem z bývalé Jugoslávie.

U stolečku mezi vytuněným automatem na kávu(Kurník,kdyby jsme měli takovýhle výběr příchutí a velikostí na Southu,to by se žilo!!) a automatem na pití a jídlo(bagetky,brambůrky,tyčinky,ice coffe,bonbóny-když jsem zahlédla energeták chtělo se mi zpívat) seděly dvě mile vypadající dívčiny.Jedna Ivča a druhá tuším že Monča. S ivčou jsme si okam

Panenko skákavá. To bylo porát kecůůů! V přijímačkách bude tohlecto, tadycto a tůhlecto. Proč nás tak zbytečně nervovali? Proč jsem se měsíce trápila? Proč jsem se tolik podceňovala a vystavovala se stresu? PROČ?
Pro srandu králíkům?
Abych aniž bych hrábla na učebnici mluvnice,ze které nakonec test byl nehrábla a věděla všechno?!
Hahaha!!

Já kromě rozboru souvět ,kterej asi bude..jinak než být měl a nikdy mi nešel věděla všechno!

I tu věčnou problematiku Činýho rodu a trpnýho jsem zvládla. Teď jde jen o to aby jí zvládla v mém podání :
U činýho to někdo (podmět) dělá a u trpnýho tím něco (předmět) trpí.
pochopit i komise a ti lidí kteří budou přijímačkové testy kontrolovat. Muhaha!

No nic, pro zatím se mějte, nezbývá než doufat že se zadařilo.A pokud ne,nevadí. Aspoň jsem si našla nějaké další přátele..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!