Ronny-King of the Troja a dvě sestry

7. dubna 2011 v 20:58 | Bea-Mall |  Inside of diamonds


Dobrý večer všem!

Pro mě tedy tento večer,když budu ignorovat snahu mé matky
o to ho zkazit,dobrý je.
Povedlo se mi,za pomoci skorosestry Eset,z nepořádného pokoje pro jednu puberťačku udělat uklizený pokoj pro dvě puberťačky,překonat jarní únavu a chytit kouli od češtináře ze zkoušení,ostatně tak je to vždy.
Přežila jsem i když se zase všichni snažili o opak.Ostatně snaží se stále. Ronny King je malej zabiják,vzteká se,kouše šije sebou a nechce chodit.Je sice k umuchlování ale stejně...občas se pronese.

Další převratnou informací je že se ze mě stala přebornice ve hře FlatOut na mobilním telefonu.Inu co taky dělat když máte v ruce jenom telefon a lara croft se vám ve své java verzi zasekla žejo?

Mimořádná jobovka z řady mých převratných novinek je taaké ta že se nedohodnu s blootohem svého počítače a ten se tedy nedohodne s modrým zubem mého nebo Esetina mobilu a tak vám sem fotku Roňáska nedám,i když jsem kvůli tomu vjyednávala technickou poradu s Krutobratrem skrz Skype.

Ovšem nejlepší ze všeho je tato zpráva: Můj mininootebok má jen dva USB porty. A to je problém když potřebujeme nabít dvě MP3ky. Esetinu a tu mojí. Pro ty kteří se mé matematice diví, v jednom portu je trvale zapojený modem a odpojovat se nebude,mám tu online přes polovinu Diamond-Ladies a našich přívrženců a potažmo přívrženkyň, navrch bráchu na skypu a Angel na icg. No snad se přes noc ty krámy na střídačku nabijí,nebo nevím.

Vlastně mi kvůli mojí únavě utekla i pointa tohoto článku. Thák že..kdyby někoho napadlo jak přiletovat k mininotesu od HP další USBčko,nezapomeňte mi to napsat do komentářů. Já si tu padám hlavou do klávesnice,padám chrápat.Mějte se jak chcete, za tenhle článek mě stejně Phoenix uklove, motto jako správný rebel vynechávám :D U mého předchozího článku si ho dovedete najít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!