Síla Survivora...

25. dubna 2011 v 22:46 | Bea-Mall |  Inside of diamonds
Krásný večer všem!

U mě sice bůhví jak krásný není,proto že z HIfiny vříská Tarja Turunen,z obývacího pokoje Muter,která Tarju nesnáší, já si zblblá českou literatůrou pletu Háchu s Máchou a Eset je na mě nepříjemná.

Ano,došlo na lámání chleba.Já tvor příliš hrdý a líný na to vzít učebnici do ruky tu čumím do literatury a komunikace pro devátý ročník a nevím co si o tom o všem mám myslet.V internetových testech jsem prohodila Carolla za Lewise a Háchu za Máchu,tak tedy vážně netuším jak to zítra dopadne.Navrch i ta cesta k té škole nevypadá zrovínka slibně.

Muter v okamžiku mateřského slitování se nade mnou, radí abych si připravila nějakou písničku.To že v notách nepoznám Moll od Duru,je prý vedlejší a to že chraptím jako Bryan Adams se taky podá...Áno,tomu se milé děti říká bezmezná mateřská láska.Jenom já nevím jestli se mám se zázvorovým bonbonem v puse sarkasticky ušklíbat a ucedit nějakou ironickou poznámku nebo muter na rovinu zabouchnout i s reinkarnovaným Usámou bin Ládinem,tím myslím Ronyho Kinga, na balkóně.
Já s Eset jsme zvládly setmělou stezku plnou serpentýn,díky Survivorovi.Nezbyde mi nic jiného než v Sílu songu od Reby Mc Entire doufat i dál. Spoléhám se tedy na sílu Survivora.Ave,já Přijímací testy a Ave také celé dozorčí komisi. Snad mi dovolí si Survivora potichu broukat nebo si ho dokonce pustiti v MP3ce,proto že jináč pánové a dámy jsem...ale to už je jiný příběh a bude to jiný článek :D Pápá Lálá,Pápá Póó
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!