To se nám to krásně spinká!

22. dubna 2011 v 0:44 | Bea-Mall
Já tak rád spinkám spinkám,ty tak rád spináš, spinkáš....
Jasně,všichni si tu hajehte.Jenom my,rašple Diamondský musíme mít něco extra žejo. Poruchy organismu zabraňující se aspoň trošku vyspat,uvanou kosí rodinku v hnízdě za oknem...halucinace...Samý takový ty hezký věci.


S Angel Enigmou sníme,sníme s otevřenýma očima
betty? hele, že až nás do těch bohnic odvezou...že nás nechají bydlet spolu, viď? my si navzájem nikdy nebudeme nebezpečný, tak proč ne...budeme si kreslit mandalky, já přestanu řešit potíže všech okolo, tobě dají všichni pokoj, dostaneme nějaký nádherný megasilný antidepresiva a jak nám bude dobře ale musej nás nechat spolu!!!

S milovanou muter jsem se večer pohádala do krve,nervy mi tečou,nedorazila jsem na psychiatrii,proto že jsem si já kráva nebeská napsala špatný datum a při jarní odtučňovací kůže v blízkém parku mě prohánějí Vlkounci.

U sebedestruktivní Eset jsem přešla k muzikoterapii. Má to jedno jediné plus. Nejsem jediná kdo při Survivorovi řve jak želva a na Esetku evidentně zabírá. Atarax došel. Čekají mě přijímací zkoušky....

Nějak moc katastrof na mou hlavu,nepřipadá vám?
Na vrch ke všemu,Phoenix mi neodpovídala na SMSky. Až Siréně kterou jsem zburcovala pevnou linkou přes She Blue Lion se povedlo dovolat panu P(itomci) a zjistit že naše Mylady se nám rekreuje na hracholuskách. A nechce u toho být rušena. Ale že já si jí tu představuju zprzněnou,či rozřezanou na kousky,utopenou ve Vltavě nebo v Radbůze..to nikoho nerajcuje ani nedojímá...Esetka mě tu provokuje s Žiletkou v ruce,vlkodlaci se na mě zubí....,

Co když víčet katastrof protknu jedním pozitivem?

Jsem,no,tedy aspoň ten můj kód..přijatá na Podskalskou. Jasně,Žaban,Ellien a spol to nejspíš čekali a ani moc nejásají,každopádně já se tu nemusím hroutiti z toho že na mě češtinář s prominutím čuměl jak péro z gauče když jsem se pochlubila že na pedku píšu přijímačky z literatury a dělám talentovky.

No nic,mažu se uložit ke spánku spravedlivých.Nějak mě ta spací nálada přepadla.Honem honem než mě zase pustí.Mějte se tu,až Phoenix vezme na milost moderní technologie prokonzultuji s ní kdy a jak zařadíme novou rubriku "z deníku šílené Ekoložky" a zda s ní nenahradíme rubriku "Pe3ny-South"

Pac a Pusu,vaše...:D Grosiip Girl to nebude,ta nemá na ikoně rybu:D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Giss Giss | Web | 22. dubna 2011 v 0:52 | Reagovat

Zajímavé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!