Too late to apologize?

18. dubna 2011 v 20:10 | Angel Enigma |  *Téma Týdne*

Téma týdne vás zaujme, zachytí váš pohled a zajímáte se o něj. Pokud je téma týdne Nic, jste, s politováním musím oznámit, na správné adrese.
Vážení čtenáři, vážené kolegyně autorky, náš milý blogu. Tímto článkem se omlouvám za to, co splývá s tématem týdne. Nic.
Opustila mě múza. Prozatím definitivně.
Co se pseudokolektivu týká, udělala jsem pokroky k prakticky z mojí strany srdečnému vztahu - no, co na srdci, to na jazyku.
No promiňte, vy byste na otázku Malé Hornice stojící na opačné konečné tramvaje než na kterou se chcete dostat "Kamarádi, kamarádi - čím pojedete do školy?" odpověděli jinak než s ledovým klidem - Parníkem nebo vzducholodí, podle toho co pojede dřív?
Srdečnost rozšiřuju na celé své okolí, čímž mě ovšem patrně opouští nápady. Nebojte se, netýká se to jen vás. S případy a co hůř, se slíbenými grafikami, jsem také nepohnula. Ne že bych nechtěla. Ne že bych si nenašla čas. No blok, no. Blok na blogu. Omlouváme se vám, pokud si myslíte, že úroveň našeho blogu šla z kopce. Ale věřte nám, že takhle vypadá náš každodenní život. Vypadá to skvěle, pak se to zbortí. A na nás je dát to zase dohromady. Tak nám držte palce a nebojte. My se vzmůžeme. Od toho jsme přece diamond-ladies, nebo ne?
Takže se omlouvám za mizerný článek psaný z patra a obdivuju vás, že jste to vydrželi až sem. Prosíme vás, zůstaňte s námi. Dřív nebo později se sebereme. A pokud to opravdu bude paralelní s našimi životy - tak tu budeme s trojnásobnou grácií. Hodně lesku do života, zůstaňte s námi.
Angel Enigma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!