Chodila mrtvola s větrem jménem Jaromír

8. května 2011 v 23:28 | Bea-Mall |  Inside of diamonds


Dobrý večer všem.
Než sama sebe praštím rozpadajícím se kladivem do hlavy,napíšu tenhle článek.

Nevím proč mám tendenci šetřit si Survivora na horší časy.Mohl by mi aspoň trošku pomoct!

Zítra na Literatuře mě jistě čeká zkoušení.
Vítr jménem Jaromír uletěl s kvilem Meluzíny jen mě viděl a můza jakbysmet.Jsem vyčerpaná.Po noci plné vášní se špičkou regulátoru od radiátoru mezi lopatkami,dvoumetrovým chlapem s vlčí hlavou nad sebou a dvěmi psy ležícími přes nohy hrudník mám dost. Po rodinném pikniku mám taky dost.
Po dvou týdnech bez chvilky útěku do Lůrie mám víc než dost.Nemluví už se mnou ani vlastní alterego. Na hlavě svítivě fialovou barvu(neptejte se!) , hormony v kýblu,pod očima kruhy, oteklá kvůli přítomnosti alergenů ve vzduchu... Ale musím to doklepat do středy. Já vím že to nikoho z vás nezajímá,ale mě aspoň trošku pomůže se vypsat,takže si to třeba ani nečtěte.

Pes po...to tamto..poslední čistý kalhoty do kterejch se narvu jak já,tak můj zadek.Sukně při mém stavu není ideální,ale nezbývá nic jiného.Po včerejší operaci s depilačním krémem mám nohy víc červené než plešaté ale to se ztratí v celku,věřte mi.

Kdyby jste někdo potkal červeno nohou,prdelatou potvoru co za ní fialová hříva,sladěná s halenkou jen vlála, neděste se. Nenastala hodina božího/pekelného (nehodící se škrtněte) soudu,jen jste potkali mou maličkost.

Na češťinu umím prd. Lítá mi tlak. Nemůžu najít Tumbler na kafe.Došel kredit na mobilu.Vybíjí se mp3Ka a nemůžu na ní najít nabíječku.Korektor,make up a Pudr nestačí na zamaskování kruhů pod očima.Eseta se mi tu utápí v depkách ze kterých jí nedokážu dostat. A zítra mám nejspíš poslední den na podání si zápisového lístku,který jsem si zatím ani nevyzvedla. ÁVE JÁ!

Navíc Novicka má být aklimatizován zpět do pseudokolektivu. Řečeno řečí prostého a sprostého lidu.: Ten krypl Novicka už je zase v MadHousu a v plný polní.
Vůbec se mi nadtím nechce zvracet. Další plus:
Do návštěvy specialozované psychiatričky mi zbývají dva dny.Nevím jak to přežiju,zvlášť ve škole.Každopádně,budu se snažit. Mějte se jak chcete,klovněte za mě Phí,pozdravujte třeba vlaštovky. Vlaštovky letící na Větru jménem....
Chytřejším čtenářům to docvakne a hloupé nechceme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!