Cotton-Eyed Calamity Angel

23. května 2011 v 18:46 | Angel Enigma


Dobrý večer. Z důvodů různých a zvláštních, které vám nemusím vysvětlovat (proč byste řekli, že mám za loginem přízvisko Enigma, hm?) jsem své zápisky z pátku nezveřejnila...No dobře, nechtělo se mi. Tak vám posílám jeden článeček zpětně za pátek, tak doufám že se bude libit :)
Hola hej, vážení čtenáři! Máte se?
Angel, ty už zase něco hulíš?
No dovolte! Nehulím...teda pokud se nedá vlastní duševní energie pokládat za drogu.
Dnes jsem vyrazila do školy v modelu, kterému pracovně přezdívám "Cotton-Eyed Jane z kanclu". A ano, ranní zásadu jsem neporušila - opět jsem se před zrcadlem přesvědčila, že mi to sluší.
Do Lairu jsem nakráčela po boku Silver a s úsměvem pozdravila její spolužáky - své přecházím jako krajinu, nebudeme si přece zbytečnými nucenými konverzacemi kazit den víc než je nezbytně nutné už od rána - a v rámci "Dobrého skutku denně" jsem se ochotně přezula.
Dneska si na mě dejte pozor, bobánci, vypadá to, že pojedu jako dráha., usmívala jsem se pod vousy rentgenujíce přezíravé pohledy schované za falešné široké úsměvy, na které v dobrých náladách korespondujících s dnešní odpovídám pouhou ignorací.
I přes vytrvalé Frajírkovy komentáře spouštím PhotoFilter a hrdě používám k úpravě včera vyhledaných bází efekty, o kterých se našemu pánovi Všechnovimvšechnoznam ani nezdá a s hrdým výrazem "Když už musíš koukat, tak se dívej na něco co neumíš" odbarvuju, přebarvuju, hranuju, podbarvuju, floppuju, přenáším a to vše s taktem sobě vlastním.
O angličtině s klidem otevírám krabičku Lentilek a se slovy kalorie nekalorie, hodina nehodina, její obsah zkonzumuju prakticky naposezení. Mlsné pohledy ignoruju. Jednou se vám všechno moje hnusí, takže jídla včetně, drahoušci. Posílená drobným přísunem kalorií častuju Frajírka slovy : "Všechno vím, všechno znám, všude sem byl dvakrát, a kde jsem nebyl, tam jedu o prázdninách." a pohoršené pohledy mi jsou opět až tam někde.
Dále následuje dozvuk akce Přijď v pyžamu, dostaneš cukříček (Cože? Nečetli jste můj článek Pyžamaparty á la Lair? No to ne! Takový literární počin jste si přece nemohli nechat ujít!), jinýmy slovy, fotografie dorazily. Výborně, včera přišly nějaké nové krabice, ještě trochu polystyrenu a můžu jít hledat diabolky. Detail, že paní fotografce se poštěstilo vytvořit přepal na šedivé dlažbě, který odhalila Millie, mě nechává chladnou, neboť to nad ním přitahuje pozornost mnohem víc. Jak jsem očekávala - dopadlo to k popukání. Gratuluju si ke spásnému nápadu vyhnout se "veselému focení".
Jen tak cvičně jsem zvedla Malou Hornici z mého místa, aby si nezvykala na momenty kdy neřvu. Na počítač se mi nesahá, do telefonu se mi nekouká a na místo se mi nesedá. Hrdlem zaplatí kdo poruší tahle přikázání, která jsem si stanovila v rámci vlastního přežití následujících dvou let. Zdržuje, skládá infantilní skládačky z kdejakého odpadního papíru (co kdybychom vyhlásili humanitární sbírku s cílem - Zabarikádujte Hornici v bytě starými novinami, ať si má miminko s čím hrát) a ještě mi je ve třídě vystavuje do zorného pole. Proti tomu ovšem nebrojím - osud mé vězeňské cely je mi srdečně ukraden.
Calamity Ang prostě jede, a zatím to vypadá, že žádný včerejší, dnešní a nejspíš ani zítřejší klacek, který mi nepřátelé ve spolupráci s osudem hodí nečekaně pod nohy, mě nezastaví.
Zatím se mějte, vážení čtenáři, hlavu vzhůru a zůstaňte s námi.
A pamatujte -
" There comes a time when you look into the mirror and you realize that what you see is all that you'll ever be. Then you accept it... or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors. "
-Londo Mollari, Babylon 5
Takže doufám, že se na mě moc nezlobíte za zpoždění páteční relace, a zatím na čtenou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!