Duben...v průšvihu budem

1. května 2011 v 8:31 | Angel EnigmaZdravím vás, ty nám ještě stále věrné čteníře, které si v poslední době vůbec, ale vůbec nezasloužíme. Hlásím se vám po více jak týdnu ze svého úkrytu. Všude okolo zuří válka, zásoby optimismu se tenčí, bitevní křižník Školní prospěch už se téměř potopil, letadlo Vlastní vzhled bylo sestřeleno poměrně nedávno, jednotka speciálního nasazení Postřehu dostala zásah uspávacím plynem a ke generálovi se v přestrojení přes bezpečnostní kontroly Racionality protáhla řidička mercedesu v červených šatech a přiotrávila ho hormony.
Na mě, jednoho ubohého důstojníka, je toho prostě moc. I munice se tenčí, a proto vám není ani o čem psát, protože je s ní potřeba šetřit. Proto taky tahle výroční zpráva neobsahuje klasická čísla, ale jen slovní hodnocení.
Hele! Na zemi rozlehlých planin Internetu, kam mi válka dovoluje se alespoň na okamžik schovat a žít normální, spořádaný život, jsem našla povalovat se kvádřík optimismu. Takže vám z něj zkusím napsat alespoň něco kladného na tomhle měsíci.
Podařilo se mi usnout na srazu. Jako ne usnout jako vytuhnout když to nepotřebujete, ale usnout jako v době co se mělo spát. Což je pro mě, na to že jsem vypila litr kofeinu a spala tam prvně, úspěch.
Zjistila jsem, že to co mám se nazývá Chronická Terminální Insomnie. Nedá se to léčit, ale alespoň už to umím definovat.
Ostříhala jsem psovi hlavu. Už nevypadá tak zarostle. Vypadá jak kdyby jí měl nasazenou. Ale tak což, na výstavy už stejně nejezdíme. Hlavně že miláčkovi nebude horko.
Nahrála jsem se do levelu 95. V současné době jsem 30. nejlepší wizard na serveru. Jo, to už se mi začíná líbit.
Bea se dostala na střední na kteoru chtěla. Což je rozhodně skvělé.
Naše domácnost (v poslední době prakticky mojí zásluhou) stojí. Což je taky skvělé.
Víkend o velikonocích jsem strávila u Wolf. Užila jsem si ho a domácnost se za tu dobu nezhroutila.
Bílý dvoumetrový dáreček přidělený mi na ježdění pro tuhle sezónu si minulý týden poprvé nechal nandat ohlávku aniž bych se mu musela zhoupnout na nose. Stoupnul mi za to na nohu, což už tak skvělé není, proti tomu už mám ale praxi, takže mě to moc nepřekvapilo. No a tímto asi končím s optimismem.
Ostatní diamondské jednotky se schovávají po svých provizorních úkrytech a doufám, že od nich také brzo uslyšíme alespoň krátké hlášení. Omlouváme se vám všem, našim čtenářům, máme tady ale válku a stav nouze. A na ten jsou, prosím, paragrafy.
Toho bohdá nebude, aby český král z boje utíkal. Já ale nejsem český král. Dezertuju s chutí, jen mi řekněte jak. A válečný soud? Když máte jednoho vojáka proti celému světu, jednoho jediného člověka zároveň vojínem, majorem, zásobovacím důstojníkem a dokonce i civilistou, není kdo by ho soudil, nebo ano?
Z líté bitvy se s vámi loučí Angel Enigma a dodává heslo:
" There comes a time when you look into the mirror and you realize that what you see is all that you'll ever be. Then you accept it... or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors. "
-Londo Mollari, Babylon 5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!