Květnatá výroční zpráva,jedné sjeté Hippie

31. května 2011 v 5:13 | Phoenix |  Výroční Zprávy

Vetknu si za ucho,květinu
(umělou,ale kdo to hrotí),
na ruku vezmu papoucha a do druhé ruky uchopím nootebok. Zvesela si nechám papouška přelézt na rameno,
zálibně pozoruji jeho barevné peří s úvahou zdalipak by slušelo mému klobouku a volnou rukou datluji to co právě čtete.
Při tom,jako správný multifunkční (kuchyňský) robot stíhám ještě dělat něco navíc.V mém případě za pomoci svého váhového kapitálu a gravitační síly lámu panu Pé nohy.

Můj drahouš to shovívavě přechází a s přitloublým úsměvem mi čučí zpoza ramene na to co píši.
A já,píši Výročku na Diamondky. Máte radost? Ano,mějte.Radujte se,plesejte!!!

S perverzní představou květinové košile Allá Hawai,která mému drahému protějšku ďábelsky sluší,na podlaze shledávám že jsem byla tento měsíc schopná monogamie. A ta je pro mne prosím velice nepřirozená. Tleskat mi za to nemusíte,šlo to relativně samo,ani nevím jak.

Sama od sebe vznikla také zuřivá obrana Angel Enigmy,před její drahou spolužačkou.
Já chápu že vám to mlže přijít divné,ale akceptujte (proto že nemáte šanci to pochopit) že Co je v Diamondkách to je moje a na to mi nikdo nehrábnete. A pokud hrábnete,nebudu bájný pták ohnivák,ale nepěkně napruzený Grizzly probuzený předčasně ze zimního spánku.
Ano,máme tu zkrátka a dobře další měsíc během kterého Phoenix zakládala Flame Wary,budovala propagaci totohle brlohu a odpálkovávala perverzáky,kteří si náš privátní club u notoricky sarkastických fňukalek pletli s Horkou Linkou. Nic co by jste neznali,že ano?

Ve zbylých Mezilidských Vztazích,porád nic nového.Já jsem ta zlá hnusná a špatná,oni jsou ti miláčkové nevinní a já?Já z toho mám místo předpokládané depky ohromnou srandu.A už dávno né tu srandu,která by byla pouhopouhou pózou.Už mám jen tu Euforickou,živelnou radost z toho že jsem měla pravdu,a "oni" jsou všiichni ve směs vzrácení,tak jak jsem předpokládala.
Se Šakalkou jsem se tento měsíc nechytla,dobrovolně se mi vyhýbala přehnanou dobrovolnickou snahou na školních akcích kterým já se vyhýbám víc než satanáš čerstvě vysvěcenému kostelu.

Filosoficky mé,přeživší a leností nezlikvidované, mozkové závity dráždí obligátní dotaz.
Psát či nepsát?
Dvě rozepsané povídky,se kterými nehnu.Milióny,již neaktuálních námětů na článek sem na blog.... nic nepomáhá.Evanescence porád nevydali album,inspirace je po málu....jsem z toho mírně flustrovaná...

Článků,pramálo.Návštěvnost až na posledních deset dní,mírně podprůměrná....
Květen asi nebyl nejsilnějším měsícem,tohoto roku.Snad bude Červen lepší.Přeci jen,bude končit školní rok.Bea už je jen krůček od útěku ze Southu,Přestoupím k lvici a Siréně do třídy,tak že si budu moci na Šakalce pravidelně,den co den shladit žáhu,když to budu potřebovat...vypadá to že Diamond-Ladies nastanou lepší časy.Kéž by,kéž by!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!