Má velká Jane

24. května 2011 v 7:45 | Angel Enigma |  Nezařaditelné..
Pěkný den,
slečny diamondky administrátorky a vážení čtenáři.
Jak jste si všimli, náš Toplist se buď už úplně zbláznil, nebo jsme se opravdu staly oblíbeným serverem. Jako veřejné médium, kterému věnuju množství času, bych ho chtěla pro dnešek mírně zneužít k osobní aktivitě. Je to na druhou stranu aktivita poměrně milá a pěkná, no řekněme nic co na tyhle stránky patří, ale my taky do tohohle světa nepatříme a přesto tu jsme, takže tady to je.
Dnes je jeden velký den.
Kdo nedával v dějepise pozor, hm?
Ale ne. Tuhle událost prozatím - ale za takových třicet let už to určitě nebude pravda - v učebnicích dějepisu nenajdeme, přesto je ale abych tak řekla "remarkeable".
Moje milá Janinka má totiž narozeniny. A to ne jen tak ledajaké narozeniny, ale přímo ty veliké, kulaté, přímo osmnácté. Proto jsem si taky dala pozor, abych i přes svou vytíženost nezapoměla přivézt dáreček včas a dokonce i zabalený (s ostudou přiznávám, že nejspíš prvně za těch šest let). Ale protože už mi nevyzbyl čas shánět přáníčko, dovolte mi poslat jí jedno přes tento server.
Moje milá Janinko, přeju ti k tvým narozeninám všechno nejlepší, hlavně zdraví, štěstí, spokojenost sama se sebou, možná toho pravého Pana Božského a hlavně radost ze života. Samozřejmě co nejméně konfliktů s omezenci, což bude při té koncentraci v naší třídě patrně asi potíž, ale neboj, kdykoliv budeš proti nim potřebovat pomoct...víš kam máš volat. Protože tvoje Eveline (neřešte čtenáři/adminky, neřešte) je v plné zbroji.
Osmnáct není jen tak ledajaký věk. Zaprvé proto, že už vím, koho si budu posílat pro alkohol když zrovna nebudu mít po ruce některého rodiče, ale hlavně proto, že už je naprosto jasné, že je z tebe velká holka. A přímo pořádná Lady.
Takže ti samozřejmě nejvíc za sebe, ale i za administrátorský tým serveru a doufám že všechny čtenáře (kterým ale nebráním vyjádřit se k blahopřání pod článkem komentářem) přeju ty nejhezčí osmnácté narozeniny. Možná proto, že jsou jedinečné jako ty.
Dneska nebude sarkastické heslo, protože vím, že nemáš ráda když jsem sarkastická, takže dnešní článek zakončím pouhým, ale zato velikým

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!