Nematlej se v tom bahně, ušpiníš ho!

22. května 2011 v 20:30 | Silverstorm |  Plevel


Tak jsem se vrátila z další plevelí výpravy. Tahle ale byla výjimečná. Jeden bývalý člen oddílu nás poctil návštěvou. Který, ptáte se? Moje mamka. Nebýt tohoto faktu, jednnalo by se o zcela běžnou výpravu do Českého krasu s návštěvou Koněpruských jeskyní, ale mamka tomu dodala šťávu. Samozřejmě jsme měli společné jídlo, a ona se baví hlavně s vedením, tak jsem se musela přidat taky. Navíc je moje mamka vcelku oblíbená i mezi holkama a v neposlední řadě nezapomněla utrousit několik legračních příhod z mého velmi ranného věku, které nechcete slyšet (upřímně, ani já už je nechci nikdy slyšet). Z oddílové výpravy, do kterých jsem se naučila utíkat za relativním klidem a za přírodou, se rázem stal téměř rodinný výlet. Mělo to i své výhody, ale nevýhod bylo víc.

Jak jste jistě pochopili z nadpisu, nebyla to moc salónní záležitost. Díky známosti našich vedoucích s jeskyňáři jsme navštívili jednu jeskynni, která obvykle není přístupná. Ta měla v základním popisu i dvě jezírka průzračné vody a značnou zásobu oranžového krasového bahna. Navštívili ji jen nejméně vyčerpaní a nejodvážnější z nás a byl to skutečně zážitek, ale všechno jejich oblečení a boty mělo trochu oranžový nádech.

Tímhle bych článek skončila. Bohužel nemám mnoho času, protože mě zítra čeká test. Právě jsem se vrátila, takže jsem vážně utahaná a látku samozřejmě neumím. Ale pro začátek si jdu umýt boty.

Být poslední má tu výhodu, že nemáš nikoho v zádech
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | 23. května 2011 v 20:33 | Reagovat

Kuk. Vím, žes včera byla utahaná a musela ses ještě rychle jít učit na test, ale teď už je po testu, tak si to můžeš po sobě přečíst. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!