Paranoika zamrazí z Gore-Texu a zahřeje z představy jezdectví

30. května 2011 v 21:04 | Bea-Mall |  Inside of diamonds

Paranoika zarazí spousta věcí.

Jsem naučená po sebemenším úspěchu očekávat náraz.
Tvrdý náraz,nosem do betonové zdi.

Do betonové zdi nechápavosti a nesnášenlivosti k mým odlišnostem ze strany systému a společnosti. Jsem naučená to očekávat.Jsem.Po pěti letech na Southu jsem se naučila nejen okolo sebe vybudovat Diamantovou Kutikulu která mě ochrání ale i skrz tu kutikulu nepustit jisté emoce.
Vlastně žádné Emoce.

Použiji mírně pomatenou metaforu,ale chytřejší čtenáři pochopí,o hloupé nestojíme.
Znáte boty Gore-tex? "Dýchají" ale nepropustí vodu.Jak je to možné? Jednoduše.Molekula vody je větší než molekula vzduchu.Látka ze které jsou boty vyrobeny tedy funguje jako síto.Vodu nepropustí ale vzduch ano.Vám nebudou smrdět nohy a zároveň je ani nebudete mít v mokru.
Jak s tím souvisí moje obrana proti Pe3ny-Southu a systému?

Představte si že dlouho,předlouho ryjete hubou v hlíně.Jsem sice naučená se pokaždém pádu ze sedla zvednout,dohnat rozebíhajícího se koně a znova nasednout i když bych radši fňukala,ale přeci jen.Čeho je moc toho je příliš. A pe3ny-Southu je přes příliš.Jasně ž plivu písek,on se totiž špatně polyká,co si budeme povídat.Taková bestie jako já ho taky plive po těch co si ho zaslouží naflusat do obličeje,že ano...jenže!!!
Mám kolem své malinké dušinky neprodyšný Diamantový zámek.Kdysi jsem té vyděšené malinkaté holčičce slíbila že jí tam zavřu jenom na chvilku,že se všechno zlepší Jednou že jí pustím ven.
Už je tam pečená,vařená pět let. Pomalu ale jistě tam strádá. Diamant splnil svůj účel.
Hladové africké děti?
A co já s nima??
Z písemky se hroutící spolužák?
Kéž by se zhroutil úplně!
Nic.Možná spousta negace.Nenávist,vztek jsou mým hnacím motorem.Jistě,v prostředí ve kterém se nacházím jsou to pro mě lehce obnovitelné zdroje.Stačí strčit nos do třídy a má NegacyBatery hlásí Fully Charged. Ale občas by si člověk přál nějakou pěknou emoci!

A tak jsme s Angel Enigmou přebudovaly obyčejný Diamant na Gore-tex Diamant!


U mě jsou na tom molekuly trošku jinak.
Tou větší molekulou je veškerá negace které se mi dostává.Od Diamantu se odrazí a je odvetně vmetena zpět na jejího autora.Pozitivní energie je však nasáta dovnitř,div že ne pod tlakem.
Jak tenhle Gore-tex Diamant vypadá v Praxi?

Představte si mě.Nenalíčenou,neučesanou... (anebo ne,ještě si budete muset popovídat se záchodem) jak se psem na Řemenu mažu jak divá s Naším Lodrem Diamondem a Angel Enigmou. V tašce nezbytnou zásobu jídla,pití a deku na sezení...
Usedáme na deku,vytahujeme z tašek dobroty,piškoty krmíme pesuty...Bavíme se.Smějeme se!

Smějeme!Nevíte,neuvěříte a nepochopíte jak je to krásný pocit,moci se po dlouhé době zasmát.Svobodně.Hloupému vtipu. Ano,nepochopení se sešli.Běžci pobíhající parkem okolo nás se tváří vyděšeněji než zajíci kterým jsme vlezli do cesty a vyplašili je. Sešla se společností nepochopená a stíhaná individua,která jsou momentálně hrozně štastná. Tu euforickou vlnu jim přejte. Gore-tex Diamanty propouštějí co jim vazba molekul stačí,jíme a pijeme co hrdlo ráčí,každý přinese něco....Každý je štastný.

Že nám tahle utopie nevydrží? Samozřejmě že nevydrží.Tvoři jako jsme my, Diamondi a Diamondky nemají prakticky žádné právo na to být štastní. Víme to. Ale všichni jsme lidé. Samozřejmě,že vám tak nepřipadáme.Po pravdě,ve dvě hodiny v noci,s Insomnií která se na vás zvesela šklebí si spíš připadáte jako lidská kmenová buňka naklonovaná na supermutanta který je šlechtěn za jediným účelem. Pobavit šílené vědátory kteří se snaží zjistit co všechno tyhle buňky vydrží.Ale já Vám teď něco řeknu!

Vydržíme hodně.Od toho jsme vrchol Mohsovy stupnice!

Nevíte,jaká je to krása.Dejchnout si svobody.Doslova si šlehnout štěstí.
Diamondky a Diamondi dohromady na jednom místě jsou jako částice srážející se v urychlovači.
Uvolňujeme spousty,spousty energie. SPOUSTY POZITIVNÍ ENERGIE!!!
A tou se zároveň nabíjíme. Po případě její přebytky ukládáme jako zálohu do tuku

No nic vážení,tak se tedy mějte. Pro ty kteří nechápou nadpist...sotva jsem vešla mezi dveře,už jsem zaregistrovala urputnou snahu o to mi radost zkazit. Nedala jsem se a zavřela se do pokoje.
Napsala jsem pozitivní článek.

Dokonce jsem i češtinu uhrála dobře ZA JEDNA!.Sice jsem se před tím v lavici zapotila než mě napadl Dick Francis,ale Smrt favorita,je Smrt Favorita. Byla by ostuda pro holku od Koní jako jsem já tuto knihu nečíst :) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!