Protest hodných holčiček

14. května 2011 v 10:14 | Phoenixx :->> |  Inside of diamonds


Nazdárek čtenářstvo!
Taky jste si již stačili všimnout Metalové HardCore vzpoury, "Hodných slečen" na místě Songu Týdne?
Až jsem si z toho sedla na zadek,panu Pé na klín. Ten vyjekl,mě se zdálo že vyděšeně až ublíženě nad mojí váhou. Později to sváděl na to že by to do Bey,potažmo Angel Enigmy nikdy neřekl.

Každopádně,na rozdíl ode mne jejich výběr schválil.Já sice chápu co tím naše Básnířky chtěly říct,je to bravůrně vyjádřenou,nejen zpěvem ale i hudbou...
Jen že to je tak všechno co můžu chválit!

Ne,dámy.Kolikrát jsem říkala že sem nebudete cpát Japonštinu,Yaoi obrázky,depresivní básničky a hlavně,že ve volitelňasu N-E-B-U-D-E Metal. Já proti těmhle tvrdším hudebním stylům nic moc nemám,s textem téhle písničky se shodnu (B.T.W.,pusťte to Esetě,když je to Naše hlavní Metalistka,třeba ji to vytrhne z letargie.) jen mi připadá že když se tu zoufale snažíme "být na úrovni" není zrovna od věci,si kazit mediální obraz,nebo Image,chcete-li Metalovou písničkou.

Zase budeme nazvány,EMařkami Masařkami,kdykoliv na nás kdokoli uvidí něco černého budeme poslouchat kydy o podřezávání se.Což o to,já si tu žiletku klidně pověsím na krk,mě to nezabije ale Beye,by to mohlo značně zkomplikovat pár posledních dní na Southu.A to nikdo nechceme.

Doufám tedy že jste svůj krok správně uvážily,nezapomeňte že u nás se už očekává že i vnitřní podtext písně bude mít svůj vlastní podtext.Všichni jsme tak trošku "PROFILeři". Doufám že dotyčné dámy pochopily co tím míním :)

Každopádně,přeji příjemné HUNTění,nejen vlkoušů ale i jiným NPCéček.
Úspěchy ve výchově Ronnyho Kinga, Zdařilé od przentování "pseudo-projektu"
Příjemné výpočty Hypoték,Euforii z generace,né že z toho uděláte degenerace(!!!) utopických Filosofů a tak dále a tak dále.Vyřizuji pozravy od Pana Pé,všem Diamondkám,přeji jim hodně štěstí a pevný nervy. Tímto se také loučím.
Mějte se famfárově dětičky!

Čím větší máš jeden den radost,
tím horší bude druhý den kocovina.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 diamond-ladies diamond-ladies | Web | 14. května 2011 v 10:33 | Reagovat

Ale Phí...Víš že bych řekla, že možná právě proto se to sem hodí? ;-) Samozřejmě že máme podtext v podtextu - Neposloucháme to proto, abychom celé svoje okolí hlasitě upozorňovaly na svojí depresi kterou se chceme zviditelnit, ale právě proto, že my jsme ty ke kterým to doopravdy a ve skutečnosti patří. Chytrý čtenář to prostě musí pochopit...a blbec tu nemá co dělat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!