Pyžamaparty alá Lair

10. května 2011 v 8:41 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks


Pěkné ráno, vážení čtenáři.
Dnes přišel na Lair velký den. Výbuch v laboratoři, následky kterého došlo k absolutnímu zničení Lairu? Nefanděte mi. Defenestrovali tě? Když jim chcete fandit, tak tu nemáte co dělat. Kdepak, žádné extrémy. Podle mě prostě jen povinnost. Našemu pseudokolektivu ale další krásná příležitost pro důkaz světu o svém pokrytectví.
Školní fotografování.
Všichni krásní, šťastní, veselí, mladí lidé, plni života a nadšení z toho co dělají.
S tím bych se ještě smířila. Umím se tvářit. Dělám to nerada, ale v rámci všeobecného klidu a hlavně pod významným pohledem třídní se přemůžu. Navíc - když se pak podíváte na ta uhrovitá, šklebící se, přetvařující se individua, poměrně vás potěší porovnání, že oproti tomuhle jste stále ještě normální. A zatřetí - kdybych náhodou někdy na to všechno tady zapoměla, potřebuju nějaký důkaz o tom, že to bylo a komu mám eventuelně vracet staré křivdy.
Do toho by ovšem nesměl přijít nápad.
"Kamarádi kamarádí, jak udělat tu naší fotku nějakou veselou a barevnou? Co třeba že by každý přišel v jedný barvě?"
Fotografie evokující duhu připodobňující falešný klid a mír a harmonii? K tomu mám dvě slova - no pfuj. Otočil se mi žaludek jako kdybych jela na splašeném duhovém jednorožci.
První nápad sabotáže bylo dorazit do školy v nejzečmáranějším tričku které v šatníku najdu - i přesto, že ho právě z těchto důvodů nenosím. Mrs. Diamond ale byla lepšího nápadu, za který jí děkuju (Mimochodem, Mr. Titan taky vymyslel něco použitelného. Léčit příznaky insomnie poobědním hodinovým šlofíkem mi sice navozuje mírný pocit důchodce, nicméně neusnu za pochodu v mezipatře, což se taky počítá.)
Klap klap klap.
Pod černým sakem černé, elastické, splývavé šaty.
Zaprvé - je to sabotáž. Zadruhé - tyhle šaty z loňské kolekce od Jessicy jsou jedním z mála kusů oblečení, o kterých si dovoluji tvrdit, že mi zatraceně, ale zatraceně sluší.
Jednou po dlouhé době přicházím na Lair se širokým úsměvem. Akce dopadla přesně podle předpokladu. Většina spolužáků, červených, zelených, žlutých, bílých - vypadá jako v pyžamu. S pobaveným pohledem sleduju každého nově příchozího. Ten kdo nepřišel vymóděný jako šašek hrdě prohlašuje, že se bude převlékat.
Lidi - tady je dneska sranda
Výslednou fotografii bohužel uvidí jen Diamond Ladies, protože nepochybuju, že mě některý kolektivizační inteligent nezapomene na FujBooku označit. Vám musí v rámci mé stálé mírné anonymity - ne, že bych vám, vážení čtenáři nevěřila, ale slovy paranoika - oni mají lidi všude. A popravdě - vzhledem k tomu že lidem už prakticy věřit neumím, o té důvěře by se taky dalo polemizovat.
Takže se zatím mějte vážení čtenáři, a bavte se. Tady je polovina věcí k pláči a polovina k smíchu. Plakat neumím. Tak se směju. Krásný zbytek dne a pamatujte
" There comes a time when you look into the mirror and you realize that what you see is all that you'll ever be. Then you accept it... or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors. "
-Londo Mollari, Babylon 5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Novákovic Andula, vládkyně celého vesmíru a všeho kolem Novákovic Andula, vládkyně celého vesmíru a všeho kolem | 14. května 2011 v 23:02 | Reagovat

hahaha, ten článek je jako nějakej western kříženej s dalším dílem Stmívání, kterej Meyerová napsala eště v podroušenějšim stavu než ty předchozí veledíla. vzpamatujte se!!! nemůžete si za to třeba taky samy? tvl takový naschvály, jak malý děcka fakt... OPTIMISMUS a KLID V DUŠI lidi, žijete jen jednou (pokud teda naschválovatost nezvyšuje naději na zmrtvejchvstání) :D Peace!

2 diamond-ladies diamond-ladies | Web | 15. května 2011 v 7:05 | Reagovat

[1]: Vážená slečno Novákovic Andulo.
Opravdu nemám čas a energii na vysvětlování ti, proč a jak se tohle všechno děje, kdo je původním iniciátorem a z jakého důvodu se s "pseudokolektivem" odmítám ztotožňovat. Pro lepší pochopení mých článků doporučuji pečlivěji sledovat mojí rubriku, pokud možno už od začátku. Bonus pro tebe - můžeš si být téměř jistá, že se pobavíš.
Nesouhlas s článkem se dá podle mého názoru vyjádřit i kultivovanějším komentářem.
S pozdravem,
Angel Enigma.

3 PHOENIX PHOENIX | Web | 15. května 2011 v 14:56 | Reagovat

No,pokud Angel Enigma neměla čas na to Ti vše vysvětlit,já si ho,Drahá Novákovic Andulo,mileráda najdu.
Bylo by mnohem moudřejší autorku soudit po přečtení více jejích článků.Pokud toho ale nejsi schopna,(vypadá to tak z úrovně tvého komentáře)nesuď autorku a její článek vůbec. Nikdo tě přeci násilím nenutil abys tento článek četla.
Za přirovnání k Westernu,Mnohokrát děkujeme. Většina  Westernových filmů které jsem já měla tu čest shlédnout podobným brakem jako Sága Twilight nebyly.
V této dost nepovedené metafoře tedy ani tak nezáleží na kvalitě Angel Enigmina článku nýbrž na kvalitě diváka kterým jsi ty. Proto že jen divák který je sám lidským brakem,sleduje filmy které jsou braky filmovými.
Pokud se ti nelíbí pesimistická a satirická úroveň článku,našich dalších článků a celého blogu,směle ho opusť a již se více krát nevracej.
Z našich statistik návštěvnosti  a ohlasů na naše články soudíme že lidí kterým se naše tvorba líbí je mnohem krát více než lidí jako jsi ty,lidí bez smyslu pro humor a schonosti chápat ironii a o jejich návštěvy ani nestojíme.
Pokud navíc toužíš po Míru a klidu v duši,pusť si například signle Ower The Rainbow.  
S přáním hezkého dne Phoenix,"velitelka" tohoto blogu

4 Novákovic Andula, vládkyně celého vesmíru a všeho kolem Novákovic Andula, vládkyně celého vesmíru a všeho kolem | 15. května 2011 v 22:41 | Reagovat

četla sem toho dost, abych si uďála obrázek.
už sem napáchnu, nebojte, nebudu vás nikdy více vzrušovat svýma trapnýma poznámkama, který ste očividně ani nečetly pořádně. Ale negativismus je špatnej kamarád. třeba vám to dojde. a nenechte se mýlit, já svůj peace mám a přála sem ho vám. a mé přání trvá. oWer. over. konec a mějte se tady.

5 PHOENIX PHOENIX | Web | 19. května 2011 v 0:48 | Reagovat

[4]: Pápá,Lálá.O  mír momentálně nestojíme.Ne v téhle době.Svůj mír si užij,já ti ho přeji . Mít se tu samozřejmě budeme,víc než fanfárově! :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!