S CTI ke cti

22. května 2011 v 8:20 | Angel Enigma |  Inside of diamonds


Krásné dobré...
Krucifix. Tři hodiny, nula třista, tři nula nula nebo jak tomu chcete říkat večer, noc, ráno nebo do kelu jak?
Takže já už ani nevím, jak vás pozdravit. Angel bude ještě kromě toho, jakej je podle svejch článků magor, ještě mírně retardovaná, neřekli byste?
No dobře, teď vážně. Dostanete hádanku.
Vidělo to všechny díly Pokémonů v jejich prvním vysílání.
Hm?
Úkoly to dělá výhradně ráno.
Tak copak to je?
Večerní aktivity ukončuje vůbec nebo naopak náhle a bez vysvětlení.
Takže pro nejnatvrdlejší nebo ty příliš zaměstnané na soustředění plné koncentrace na článek - Je to pták, je to letadlo, je to vyšašený tele? Ne. Jen vaše Angel Enigma. Nebo spíš její CTI.
CTI, neboli chronická terminální insomnie, je těžká dědičná hříčka osudu.
Průběh?
Každá večer a každé ráno ležíte v posteli, nebo v čem se uráčíte spát, a díváte se do stropu popřípadě do zdi. Po čase přichází pocity sebenenávisti a silné tužby přetáhnout se po hlavě ptákem, letadlem nebo třeba Supermanem, to je jedno hlavně když to zabere.
Příčiny?
Psychické, fyzické, kdo ví. Insomnie je jako ekonomika průměrného státu. I totální blbec ví, že někde je problém, znalci tuší dokonce i kde, ale nikdo se v tom nechce začít šťourat protože hodně pokusů už ztroskotalo a všichni se bojí, co se může ukázat.
Důsledky?
Spotřeba kofeinu průměrného NEzvyklého insomnika se pohybuje okolo trojnásobku běžné dávky. Pytle pod očima a podrážděnost se mi nechce zapisovat mezi univerzální důsledky, je klidně možné, že můj roztomilý zevnějšek, sám poněkud hříčkou přírody, by se tvářil zničeně i kdybych měla spánek dospělého grizzlyho.
Na brzké probouzení bych si zvykla (naučila jsem se dobrovolně dojít do školy - zvyknu si na cokoliv). Aby toho náhodou nebylo málo, že, tak se přidalo návalové usínání. Prostě takhle večer mluvíte, najednou se na sebe podíváte a zjistíte že spíte. Gratulujeme, právě jste omdleli do spánku. Kde je tahle schopnost když ležíte ve tři ráno jako právě já a potřebujete usnout? Stejně jako celá CTI, sedí v nohách vaší postele, klepe prsten na hodiny a na váš rozvrh aby vám ukázala: "To nedáš...." a šklebí se na vás, až se budíku křiví ručičky.
Co můžeme dělat? Dám vám jednu alibistickou radu na pomoc. Zvládnete tak lépe rána i večery. Pomůže vám to vyrovnat se s tím, co máte, a dodá vám to trochu jinou energii. Takže co to je?
Najděte si k sobě druhého nespavce (a ano, právě pomrkávám na Beu-Mall a naše nočně-ranní seance na prázdném internetu).
Zatím se mějte vážení čtenáři, spěte sladce a zůstaňte s námi!
" There comes a time when you look into the mirror and you realize that what you see is all that you'll ever be. Then you accept it... or you kill yourself. Or you stop looking into mirrors. "
-Londo Mollari, Babylon 5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bea-Mall Bea-Mall | Web | 22. května 2011 v 14:30 | Reagovat

Jo,ty mě tu chválíš jako nespavce...hahaha.Jsme měly domluvenou na dnešek od šesti raní seanci,co? No já šla v pět běhat,v šest jsem si dala sprchu a od té doby jsem ležela,natažená jak dlouhá tak široká v mezeře mezi postelí a policí,proto že jsem se netrefila.Celou dobu se mi zdálo že mě olizuje vlkodlak.Když mi pak ten příšerák začal znásilňovat nohu,došlo mi že to nebude vlkodlak ale Rony a v půl třetí odpoledne jsem šla,s hlavou hrdě vztyčenou jak královna ze Sáby donutit všechna zrcadla,úlekem či závistí,(to už si vyber sama) vyskakovat z rámů a tříštit se na střepy :-P
Vypadá to tak,že už se mě bojí i ta zrcadlová skříň co je v obejváku :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!