Změna je květen

31. května 2011 v 20:03 | Angel Enigma |  Výroční Zprávy


Pěkný podvečer, vážení čtenáři, hlásím se vám opět s novou výroční zprávou, a vezměme to pěkně popořádku.
Škola
Upravujeme, opravujeme, letujeme, zamazáváme, přemalováváme, zvyšujeme a vzásadě to na mém školním prospěchu vypadá jako na velkém staveništi, které má velice blízko termín předání a které se může kdykoliv jedinou chybou zhroutit. Ale tak, zatím nám zeď roste, takže žádný stres.
Změny
Změn intraperosnálních i interpersonálních se událo hodně. Polovina z nich vám musí být jasná z blogu a o druhé polovině mluvit nechci. Bylo ztraceno, bylo získáno, co je, je, jak je. V tom aby se kůň vyznal, co? No tak pojďme ke
Zvěřinci.
Začala jsem ostříhávat dredy chemlonu ze psa. Nerozbila si čumák když děti na vyjížďce poplašily poníky. Odfotila na zahradě celý domácí zvěřinec. A všechno, všechno žije.
Totéž platí i pro rodinku, teda pokud vím dobře.
No a já? Žiju. Na tom se nic nezměnilo. Přibírám. Pořád bezezměny. Nespím. Pořád stejně. Na mě těch změn až zase tolik nebylo. Změny okolo to vyvážily až dost.
Blog
Milujete nás jako my milujeme vás. Nenávidíme je jako oni nenávidí nás. Oni vědí. My víme. A téměř 20 000 z vás už ví taky. Jste skvělí, že s námi zůstáváte, a máte se na co těšit! Počínaje zítřkem přibíráme opravdu silnou novou posilu, přebudováváme název (nikoliv vaši oblíbenou doménu, to by vám pak nefungovaly vaše záložky na naše články, že), přibydou nové aplikace a nové ikonky.
Loučím se s vámi naposledy s Londo Molarim, a otevírám náš následující měsíc novým heslem. Takže se mějte, zůstaňte s námi a pamatujte:
Kdo hledá, nenajde. Ale kdo nehledá, bude nalezen.
- Franz Kafka, Aforismy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!