Bavte se. Nevíte totiž, jak se bavím já.

19. června 2011 v 20:03 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks


"Podivej se na to..." "No ty vole..." "To je hnus, já se nemůžu koukat..."
Zkousnu zuby okolo propisky pevněji.
"Proboha živýho..."
"No to je na zvracení."
Proč se nezvednu a nejdu dát Hopperce, Frajírkovi, Hippie a Weverkovi co proto? Jo, jasně. Protože je čeština. A protože jsem přísahala, že svojí získanou fyzickou sílu nepoužiju proti někomu, kdo takovým množstvím nedisponuje. Ukousnu další kus propisky. No tak co. Jen ať se smějou. Jako malé děti, co?
Proboha živýho, když je nervózní, kouše konec propisky. No to je přece na poblití, nebo ne?
Ne, na poblití není vykouřit denně krabičku cigaret, to je ta nejvíc cool věc kterou můžete udělat-některá přesvědčení z čtyřicátých let přece jen přetrvala. Ne, není přece nic špatného na party pilulkach, je po nich přece mnohem větší zábava a člověk vidí svět v mnohem lepších barvách. A ani na náhodných známostech na jednu noc, přece volní mladí lidé (šestnáct, sedmnáct let? Jistě, správný věk) si to můžou dovolit. Není vůbec žádný problém nechat kolovat po celém klubu jednu cigaretu marihuany, to je přece symbol soudržnosti a volnomyšlenkářství. Nikomu nevadí s klidným srdcem bezohledně stoupat sám po hlavách lidí, kteří se zdají býti přáteli. Usmívat se na sebe a v klidu bodat jeden druhému nůž do zad. Je přece v pořádku smát se ve skupinách jedincům. Můžou si za to přece sami, že jsou divní, co? Ne. To všechno je naprosto normální a ještě si to zaslouží, aby se tím jeden druhému chlubil. Kdepak. Jediné, co je tady na blití je kousnout si do propisky.
A víte co? Právě proto posunu propisku až na stoličky a další nadávku zakousnu. Nezvednu se a nikomu namlátit nepůjdu. Protože...chytří čtenáři vědí a blbce tady nechci.
Opět se omlouvám za mírně depresivní článek. Bohužel, lituji. Nebojte, příští článek už bude stát za to. Mějte se dobře, vážení čtenáři a zůstaňte s námi.
Kdo hledá, nic nenajde. Ale kdo nehledá, bude nalezen.
Franz Kafka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martinsmutné Martinsmutné | 3. října 2011 v 17:28 | Reagovat

A navíc mažeš komentáře? Ubohé... Tak tedy ještě jednou... jak se bavíš ty, jak trávíš svůj volný čas? Sedíš doma u počítače a užíráš se nad svými spolužáky?

2 Angel Enigma Angel Enigma | Web | 4. října 2011 v 7:41 | Reagovat

Vážený.
Proti někomu vaší úrovně nemám důvod a potřebu se obhajovat. Jeden negativní komentář je názor, druhý komentář je spam. Třetím získáváte kompletní IP ban. Tak doufám, že vám to nebudeme muset vysvětlovat vícekrát.

3 Lukass Lukass | E-mail | Web | 12. října 2011 v 22:50 | Reagovat

Good článek, ale nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko....:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!