Cílová rovinka se blíží!

22. června 2011 v 23:45 | Bea-Mall |  Pe3ny-South


Cílová rovinka se blíží! Statečně k ní cválám jako Šemík k Neumětelům.

Ano čtete správně.Je to tady. Zase v barvách Pe3ny-Southu.Zase na zblití...

Slavnost Zamykání Pe3ny-South. Abych se tak přiznala,mám sto chutí prohlásit cosi o tom že "když už teda zamykání,tak pěkně od podlahy!" odcizit veškeré kopie klíčů od jednotlivých dveří na Pe3ny-Southu a spláchnout je do nejšpinavějšího záchoda který bych v dosahu 10ti km od Southu našla. Nebo je narvat někomu do krku(eh,nebo taky někam jinam...)

Zkrátka a dobře,Bobře: Už je to definitivní!
Pápá,nenáviděná vymývárno mozků!S pánem Bohem drahá přetvařující se individua-pochcípejte v pekle horoucím! Ano, právě si tu strašlivě kazím karmu.Je mi to u širší zadní části mého já. Hádejte u které!
Naposledy spolknu nenávist a žluč,připiji si v Achtíku s učiteli džusem,odrecituji nějaké ty básničky,předáme třídnímu Tandemový seskok padákem aby na nás nezapoměl (dá se to vůbec?!)
a těch posledních pár dní?To si s sebou budu nosit nootebok.Možná sice v Lurijské Tetralogii přibude pár vražd,ale to se vsákne.

Nevíte jak já se těším.Těším se na okamžik ve kterém se heliem napuštěný balónek odpoutá od mé ruky a začne stoupat k nebesům.Budu si představovat jak za ním vyplouvají k blankytnému nebi i moji nenávidění spolužáci-zmrzačení,zkrvavení s děsem a hrůzou v očích.Budu tuto představu hýčkat a rozvíjet,okořeňovat jejich grimasami a pokročilou imaginací vran a havranů z trileru Ptáci,kteří budou mé,balónky unášené spolužáky považovat za létající Bufet.
Kráásná představa,co vám budu povídat!

Jak já se na to těšíííím!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!